Grand-Admiral Ihor
Хом_як
Кросовер
18+
Гет
Іліріо Мопатис, Арія Старк, Баррістан Селмі, Бран Старк, Вісерис Тарґарієн, Варіс, Годор (Віліс), Дааріо Нахаріс, Давос Сіворт, Джіор Мормонт, Джеймі Ланністер, Джон Сноу (Ейґон Тарґарієн), Дейєнеріс Тарґарієн, Джора Мормонт, Джофрі Баратеон, Еддард Старк, Едмур Таллі, Ейгон VI Тарґарієн (Юний Гриф), Еларія Сенд, Ертур Дейн, Кейтлін Старк (Таллі, Кет), Ліанна Старк, Лорас Тірел, Манс-Розбійник, Мейс Тірел, мейстер Еймон, мейстер Лювін, Мелісандра, Німерія Сенд, Оберин Мартел, Оленна Тірел, Петір Бейліш (Мізинець), Рамзі Болтон, Ренлі Баратеон, Роб Старк, Роберт Баратеон, Сірий Хробак, Санса Старк, Серсея Ланністер, Станіс Баратеон, Тіріон Ланністер, Тайвін Ланністер, Теон Ґрейджой, Тормунд, Хал Дроґо, Яра Ґрейджой
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Моїй любій редакторці Ірі, яка попри блекаути встигає редагувати все що вигадує моя хвора фантазія, і авторам Sleepy_moon29 та fairytalelovr за цікаві ідеї для сюжету.

дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
ср, 11/23/2022 - 23:26
сб, 02/17/2024 - 18:59
4343 хвилини, 33 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

AU в якому Нед Старк веде свою гру і після розграбування Королівської Гавані вирішує врятувати новонароджену Дейенеріс та виховує її у Вінтерфелі. Роберт не розуміє цього фінта вухами і після смерті Джона Арріна робить своїм Рукою Тайвіна .Ланністера, котрий вирішує знищити новостворений Джоном та Дейенеріс дім Фоґстарків. 

Секс буде і не тільки між Джоном і Дейенеріс.)))

I

І

Десять років потому, Вінтерфел

Джон люто патрав солом’яне опудало дерев’яним мечем. Тренування з сером Родріком закінчилося години тому, та зайнятись і так було нічим. Особливо після того, що він «накоїв»…

VIII

VIII

 

Санса вперше побачила столицю Сімох Королівств зблизька. Здалеку вона здавалася красивою та величавою, а от зблизька це враження псував один факт. Жахливий, просто нестерпний сморід.

XII

XII

Вінтерфел

Еддард Старк ще раз прочитав лист від Джона. І вперше в житті відчув, що на чорних крилах можуть прилетіти не чорні слова. Він став дідом.

XXIII

XXIII

 

Туманний острів

 

— Ласкаво просимо на Туманний острів, архімейстере Марвін. Це велика честь для нас, приймати таку непересічну особу як ви, — привітав гостя Джон.

  Примітки
  Зверніть увагу: я знову викладаю розділи як бог на душу положить. На те є кілька причин, головні з яких - робота, вступ в аспірантуру і рутина. Я вже з нетерпінням хочу влаштувати нашими дракошами два-три Полум'яних поля, але треба завершити арку Валірії, розпочати арку Бухти Работорговців і організувати Грифу-Молодшому Королівську Гавань за три дні. Це чорт бери розтягнеться до осені, і скоріше за все на річницю викладання вийде або сорок п'ятий або п'ятдесятий розділ. Робитиму це з потрібною швидкістю і хорошою якістю.

  У наступному розділі: морська битва за Драгонстоун та нові знахідки у Валірії
  Вподобайка
  8
  Ставлення автора до критики