Повернутись до головної сторінки фанфіку: нагадай мені назву першого місяця літа

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

            ПРАВИЛА.

3. Нумерація правил не може починатися по порядку, але якщо правила починаються з цифри три («3») або літери омега – далі вони мають йти за порядком.

1. Перше правило має блакитні очі, збирає каштанові волоси в тугий хвіст, носить одяг за фігурою, підкреслює даровані природою форми.

2. Друге правило, як і всі інші правила, спочатку не зрозуміло, яке правило перше: чи те, яке каже, що «нумерація правил не може…», чи те, яке позначено цифрою один («1»). Лише потім люб’язне правило номер шість пояснило йому, що ті правила – сестри-близнючки.

6. Правила, позначені цифрами три («3») та один («1»), або ж правила, які оголошуються першим та другим є сестрами-близнючками (по аналогією з Джун і Джулією).

3. Правило, позначене номером шість («6») може стояти в будь-якому місці ПРАВИЛ, це не порушує порядок, який вимагає перше правило. Також животик, подібний животику правила шість («6») вважається гарною та дуже привабливою рисою.

6. Перше правило просить правило номер три («3») або ж правило, яке проголошується першим НЕ ПОРУШУВАТИ порядок на кухні, а саме не залишати після себе брудний посуд в раковині.

4. Доки посудомийна машина в ремонті посуд миємо самостійно, не накопичуємо в раковині і тим паче на столах. Діє від 07.06.22 і до особливого розпорядження.

5. Якщо правило номер шість («6») з’являється двічі, значить, сьогодні теплий день і воно вдягнуло нове плаття та хизується ним. Спираючись на це, правило номер шість («6») проголошується красивим, як і той, хто читав його двічі.

2. Для запрошення когось на побачення порядок правил може бути змінений, за умовою, що далі буде продовжений з пункту сім («7»). Правило сім, ти сходиш зі мною на побачення? Я запрошую тебе їсти круасани в кафе Мартін.

7. Правило номер чотири («4»), якщо проголошується сьомим при озвученні ПРАВИЛ, дає згоду піти на побачення в кафе Мартін з правилом номер два («2»), при умові що рахунок буде поділений навпіл, а правило номер два («2») не буде палити.

8. Правило номер чотири («4») має коротку зачіску, міцну спину, носить рвані джинси та стоптані кеди; правило номер чотири («4») має родимку на вказівному пальці. Всі дивляться на неї так, ніби хочуть поцілувати.

9. Правило шість («6») займається йогою, полюбляє медитації і стояти босими ногами на голках. Власне, ви можете бачити, як воно виконує одну із своїх вправ (див. «9»).

 

3. Правила мають завершитися тим номером, яким почалися. Правило номер три («3») переглядається із своєю сестрою. Ще один день позаду. Як думаєте, хто чим буде займатися завтра? І чого ж, цікаво, всі так не люблять правила… 

    Ставлення автора до критики: Позитивне