У фанфіку описується розвиток стосунків двох чи більше персонажів від самого їх початку чи від певного визначеного моментну.Показано 1 - 10 зі 24В обіймах демона

Приховані мітки

Я давно знала що ми,  не одні у цьому Всесвіті

Присвята

Прсвячується улюбленним героям франшизи Хижак

Похоронена весна

Приховані мітки

Він обожнював відчувати цей солодкий біль, що розливався по місцю удару, він змушував тремтіти, відчувати збудження. Він готовий був терпіти все, абсолютно все, що Хлопець робить з ним, лише б тільки це ніколи не припинялось.

Коли відлік скінчиться

якби «бажання» потрібно було б описати словами - я сказав би, що воно має чорне, як вугілля волосся, теплого відтінку шкіру та найпрекраснішу усмішку, яка має здібність заліковувати всі мої шрами. мрія. хтивість. нескінченний політ емоцій, пристрасті та почуттів.

Емоційні узи

AU: світ споріднених душ, у якому люди призначені одне для одного. Якщо не зустріти свого соулмейта до 30 років, людина втрачає здатність розмовляти. Життя перетворюється на суцільне мовчання без права на голос.
 

Присвята

Море хвилюється раз, море хвилюється два, море… Моїй Деніз♥ Я правда не знаю, що робила б без неї. Галі. Тій, яка зі мною і у вогонь, і у воду, і у фандом клоунів♥

Сфотографуй мене, як одну зі своїх француженок

Даміан планував гаряче розважитися з цим хлопцем і розбігтися, аж як встряг у лови на голову мафії. І що в біса значить «ой, та ми в Кривому Розі всі такі»?!

 

 

Justice

Четверта світова війна шинобі закінчилася, залишивши по собі багато поламаних доль. Тепер потрібно достобіса працювати тільки для того, щоб життя знову увійшло в нормальне русло.

Кроваво й сиро, але так солодко, клянусь

Джісон намагався жити просто, заважали лише дивацтва, що відбувалися з ним у власній квартирі, зрештою він зустрівся з причиною.

Присвята

Останньому різдву, яке моя родина святкує 7 січня (мала опублікавати то 7, але не так сталось, як гадалось)

embarassing flirting

Останнім часом Ксав’є здається, що життя його надто балує.

сусіди

Приховані мітки

Ксав’є вступає до коледжу в іншому штаті, щоб втекти від батька та його великого пустого дому.

три тьмяні чарографії

Святкова робота, натхненна конкурсом #РіздвоУГоґвортсі, яка кружляє навколо фатальних, але довгоочікуваних змін в житті.

 

Присвята

Українському телеграм каналу по драррі - Драрріманія (https://t.me/drarrimania), привсячується.

Показано 1 - 2 з 2
Кохання купується за гроші

Опишіть вашу ідею

Колись в 90-х (з’явилось воно приблизно в 70-х) в Японії стало популярним (зробили популярним старі збочені чоловіки) явище Enjo-kōsai або ж «побачення за винагороду».

Попаданка з системою "Красуня в мінусі"