verimdos
Оріджинали
18+
Фем-слеш
Христина, Ангеліна, Ніна, Макс, Марта, Белла, Назар, Кирило, Роман, Ярослава
Міді
Бісексуальність, Батьки та діти, Від друзів до коханців, Вихід з нездорових стосунків, Внутрішня гомофобія, Елементи гету, Здорові стосунки, ЛГБТ, Любов та кохання, Персонажі-жінки, Персонажі-чоловіки, Перше кохання, Рівні стосунки, Розвиток стосунків, Слоуберн, Спільний сон, Стабільні стосунки, Токсичні родичі, Універсали, З сюжетом, Оповідь у минулому часі, Текстові повідомлення, Телефонні розмови, Депресія, Розлади харчової поведінки, Синдром відмінника, Музиканти, Учні та студенти
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
пт, 05/05/2023 - 16:58
пт, 05/05/2023 - 20:06
27 хвилин, 6 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Ангеліна Платова - звичайна 17-річна дівчина що живе в маленькому містечку Тернопільської області під час війни, єдина дитина в сім’ї прийомних батьків. Вона достатньо незвичайний підліток для своїх однокласників і однолітків, бо цікавиться фемінізмом, українською історією та незвичайно літературою, тому в суспільстві її не дуже сприймають. Але їй все рівно на думки інших, навіть на думки друзів. Не вважаючи на погляди однієї людини… Нова однокласниця дівчини - Марта Антоненко, що нещодавно приїхала з Канади, бо жила в зоні бойових дій, давно цікавить Ліну не тільки в плані дружби, хоча сама Платова боїться це визнавати. Сама ж Марта не сприймає ні Ангеліну, ні хлопців, що лізуть до неї. Звичайно ж, гарна та талановита дівчина з заможними батьками, що може бути краще? Але навіть в неї є скелети в шафі. Що ж її поєднує з дивакуватою Беллою з паралельного класу? Ворожість? З часом ми знайомимося з друзями та однокласниками Ліни, що в сучасні реалії намагаються допомогти Україні. Всі герої, як і позитивні, так і негативні є прикладом реальних людей, в різних ситуаціях вони проявляють себе по-іншому. 

Розділи:

Частина 1. Попіл

Белла сиділа на краю даху, дивлячись на мене. Її зелені очі були ясними і глибокими, вони лякали, одночасно притягуючи мене. Це було дивно, бо ще з першого дня в школі, коли я навчалась в їх «Б» класі, ми ставились один до одного нейтрально. Я зовсім з нею не спілкувалась.

  Примітки
  Цей фанфік - частинка мого життя і творчості. Буду щаслива якщо комусь сподобається. Герої та, описані тут, також їх дії не показують моєї думки на певні події/речі.
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики