У фанфіку описуються персонажі, котрі страждають через депресію — захворювання, що характеризується постійним пригніченим станом та втратою цікавості до будь-якої діяльності, що зазвичай приносить задоволення, а також нездатністю виконувати повсякденні справи.Показано 1 - 10 зі 41Трагедії все одно переоцінюють

— Як думаєш, чи існує всесвіт, де ми можемо бути живими і щасливими?
— Я не думаю, що є така світобудова, де я заслуговую бути живим і щасливим.
— Я сподіваюся, що є місце, де ти навчишся любити себе за те, чого ти вартий.
Дадзай дивиться на Чюю.

сумному японському чоловікові не дають спокою

Це історія про телепнів (незнайомці/майже ворогують - друзі - коханці), але один з телепнів дуже страждає через почуття провини за скоєне в минулому і очевидно потребує психотерапії. Жарти про ковбоїв йдуть у комплекті.

Присвята

зірочці яка втягнула мене в це лайно

... це особиста містерія з правдою віч-на-віч

Він навчиться. Не одразу, згодом, через розбитий посуд, безсонні ночі та істерики, через болісні усмішки і проведені в самокопанні вечори. Він навчиться, обов’язково. Сін вірить у нього. Вірить і пропонує свою допомогу.

resque

Пройшло три роки з моменту покращення його стану, повернення до звичайного життя і навчання, і коли він вже закінчував бакалаврат, раптом йому знову почали снитися ці сни.

Чорнильні пелюстки

Ендрю Міньярд провів три роки в маленькому містечку у Флориді, намагаючись пережити втрату єдиної людини, яка змусила його відчути бодай що-небудь.

У якийсь момент Аарону вдається переконати його переїхати до Нью-Йорка, щоб почати жити заново.

Відтінки бою посеред життя

Лінді - одна із найкращих таємних агентів магічної Британії, хоча більш відома як «Чорна прима». Вона є тим прекрасним прикладом, що трохи праці, бажання і навіть така слабка дівчина з астмою, як вона зможе добитися усього.

Присвята

А.Е.

Біохімія у зоні життя

Врятувати людину для найвідомішого Верховного мага Землі Доктора Стренджа - це не проблема. Інше діло, коли ця особа не хоче щоб її рятували від вірної

Крайній крок

Вілсон ніколи не думав, що депресія може бути такою всепоглинаючою, не думав, що білий колір буде душити його. І лише галабурдна доля відкрила йому очі на всю ту сірість, що завжди оточувала його.

Дрейк Монтгомері почитає вбивати

Майже-не-ау з дарк Віллом, смачною їжею, подорожами та вбивствами. Фіку притаманна властива канону жорстокість.

Присвята

моєму надихаючому котикові

Правда

Макс пише брехл… правдиві листи до Ел.

Показано 1 - 1 з 1
Що як справжній Гаррі Поттер не вижив і він – всього лиш горокракс?

Вподобайка
3
Категорія
Очікуваний рейтинг
Бажана направленість
Опишіть вашу ідею

Душа – дуже складне поняття. Чи є вона підґрунтям для нашої свідомості? Чи може шматочок чужої душі стати іншою особистістю, забувши минулий досвід?