У фанфіку згадуються вбивства, котрі можуть як мати вагомий вплив на сюжет, так і не впливати на нього зовсім.

Дисклеймер:
  • Увага! На сайті заборонена романтизація, нормалізація та видавання за щось правильне й бажане таких явищ як насилля (фізичне, сексуальне та психоемоційне), відсутність прямої згоди на секс та навколосексуальні практики, педофілія, зоофілія та знущання над тваринами, а також різні прояви ненависті та нетерпимості, як-от гомофобія, расизм, сексизм тощо. Персонажі, котрі беруть участь у сценах сексуального характеру, мають досягти віку сексуальної згоди (16 років), а краще — повноліття (18 років). Роботи, котрі порушують правила сайту, будуть видалені із зазначенням причин.Показано 1 - 10 зі 145Коло ненависті

Руді Ешворд, волонтер який трагічно загинув, але доля подарувала йому другий шанс. В новому світі він потрапив в сім’ю з п’ятьма красивими дівчатами. Однак чи все так райдужно як це здається на перший погляд? Чи це той веселий і добрий світ яким його бачив Белл Кранел?

заблукавши у собі

просто закрити очі і уявити, що в машині не горить остання константа життя хлопця без імені. у нього немає імені – тільки забуте «абрам», яке мама промовляла тихо та майже незлобно.

За байраком байрак

Звук від вибуху оглушує. На мить навіть вітер затамовує дихання. Болючий спалах прильоту розрізає темряву ножем. Шматки землі розлітаються у різні боки, древні дерева спалахують вогнем. Хочеться тікати та ховатися, але немає де, та й навіщо? Мертвим зброя живих не страшна.

Executioner's groom

Чонгук - королівський кат. Повертаючись додому, він ловить невідомого в темному каптурі. Ним виявляється його друг дитинства, Техьон, який, тікаючи від епідемії чуми, разом з сім’єю виїхав сім років тому.

Ти маєш мене

Стелла шкодує що не сказала Беатрікс про свої почуття раніше. Зараз вже занадто пізно

Амбіції, Довіра, Помста

Колишня аристократка, нині крадійка і детективеса об’єднуються задля одного розслідування. Одна планує помсту, інша - втілити свої амбіції.

Або ж абсолютно різні жінки шукають спільності і вчаться втраченому - довірі.

Присвята

Лаєр, її чудовому всесвітові та моїй любові до подібних історій

Три кинджали в спину, один — в голову

жучки повзають по ліктях , очі бігають немов павучки, овечки засинають в казковій пряжі, а скляні щоки відчувають поцілунки - поки час ще не зупиняється.

 

 

 

Страждання юного...

— Чому в мене нема імені? — знову запитав я, — Коли Бог створив першого чоловіка, то нарік його Адамом. Чому ж ти, мій творець, не дав мені імені? 

— Бо ти зло. Ти диявол! Ось єдине твоє ім’я , — шепотів Віктор.

Мафія по табірськи

Четверо подружок знов вирушають у табор, але там починають пропадати діти.

Що ж це відбувається?

Присвята

людям)

Скинуті в особисте Пекло

Приховані мітки

Саме з цього моменту почнеться мій чудовий шлях із найчудовішим чоловіком до довгої боротьби за право на нормальне життя… Або хоча б просто життя. 

Таке собі нагадування про пережите, щоб розповісти нащадкам. 

Показано 1 - 2 з 2
Макіма — правителька Пілтовера

Вподобайка
1
Категорія
Очікуваний рейтинг
Бажана направленість
Персонажі
Опишіть вашу ідею

Ця ідея належить моїй подрузі, але я її трішки «модернізувала». Як уже зрозуміло з назви, мова йде про кросовер Аркейн та Людини-бензопили, де Макіма контролює Пілтовер. 

Неймовірні пригоди Чмоні

Персонажі
Марія Крутишабля, Андрій Крутишабля, Нікіта Іванов
Опишіть вашу ідею

 

Частина 1. Казочка, як Нікітку віправили в Україну помирати.

*присутній чорний гумор*