Важливу роль відіграють надприродні явища і наслідки духовної практики, як зв’язок із потойбічним світом і надприродними силамиПоказано 1 - 10 зі 87фанатське продовження до 5 сезону "дивні дива"

Упередження - вид ставлення, що полягає в неприйнятті чогось або когось без раціональних передумов.

 

УВАГА

Варево

Як стара відьма ворога в казані варила.

В обіймах демона

Приховані мітки

Я давно знала що ми,  не одні у цьому Всесвіті

Присвята

Прсвячується улюбленним героям франшизи Хижак

Крізь чорно-білий фільтр

— Магії не існує! — Крізь надривний сміх казав Ганс, в котрий раз оглядаючи все навколо і намагаючись знайти хоча б якийсь натяк, що це все один суцільний пранк, або просто якийсь маніяк переніс їх до своєрідної квест… будівлі? І все щоб повеселитися, а коли вони геть змучаться — вбити.

Реквієм

«Ми одягаємося в ненависть, як у другу шкіру, — і що ви нам зробите?

Присвята

Кожному, хто завітав сюди.

Мавка

Роками Павло чув легенду про руту, казали, мов оберігає її нечисть, ту золоту квітку. Кістьми полягти чи ризукнути наблизитися до квітки лиш питання часу. Але душа козача не знала, що його чекає.

Присвята

Прекрасній дівчині

Усвідомлення помилок

 Уже минуло 3 роки, від того моменту коли помер Вей Вусянь. Аж раптом, деяких з них внезапно пропали! Вони з’явились у якійсь темній кімнати з книжкою. І в них одне питання… Чому ті хто мусили бути мертвими, живі?! І хто ця дівчина з хлопцем? Що тут узагалі коїться…? 

Мій прекрасний демон

Іноді доля буває вбивчо жорстокою. 

AU дев’ятого сезону. 

Дін отримав Мітку Каїна.

Аббадон жива.

Кастіель при повній силі.

Щасливого покійного літа

Щриионищни 

Теґи

Буду твоїми очима (чорнова назва)

 Дивна дівчина прибуває у прикордоння до розломів, у той час як усі намагаються як на далі полишити цю прокажену землю. Мерці переслідують її, але вона точно знає, що там - на іншій стороні, на неї чекає дорога серцю людина. Тож усі зусилля не марні.

Присвята

Події у всесвіті Сірої Долини

Показано 1 - 2 з 2
Попаданець/ка в світ Аватара

Опишіть вашу ідею

 Я дуже хочу фанфік, про попаданця або попаданку в світ Аватара. Мені байдуже буде то Гет або Слеш, головне щоб було цікаво. Я сама не проти написати такий фф, но не хочу сама.

Вітаю, ти створив монстра!

Опишіть вашу ідею

Крім використання запропонованого діалогу та власне історії, яка спонукала до його виникнення — більше вимог до сюжету немає, даю карт-бланш!

— Ти монстр