Фанфік, в котрому присутні гомосексуальні стосунки між жінками, але вони не є основними.Показано 1 - 10 зі 22Життя дарує фарби

Приховані мітки

Намагаючись урятувати один зі своїх всесвітів, Інк зазнав поразки в бою, але скелету вдалося вчасно відкрити портал і перенестися в інший вимір, перш ніж світ, створений ним, зміг назавжди зникнути.

Присвята

Тому, хто мені весь час прописував чарівний копняк. Ліпшій подрузі, однокласниці, співавторці (де-факто) і фанатці номер один! Ангелочок, якби не ти, цього б фанфіку не існувало.

Забери мене до себе на Різдво

Забери мене до себе на Різдво, твоя любов — найкращий санаторій. 

Присвята

До #фемгрудень, а також милим хтосічкам!

про це не варто думати

Приховані мітки

це буле довга та цікава історія. дві різні дівчини, які не уявляли, що так може вийти. вбивства людей, торгівля наркотиками, зброєю та іншим, українсько-італійська мафія. романтичний сюжет та скло все це буде тут…

Темні історії

Збірник страшних історій на різну тематику.

Теґи

Бот. Американське вторгнення

Вони навіть не встигли залишити позаду аеропорт Мачали, як пілот оголосив екстрену посадку. Ліза Джин Торнтон подумала, що по-дурному було б померти ось так, через якихось птахів у двигуні.

Лицарка

Лицарка Немезія зустрічає на Арені достойну суперницю.

Незнайомка з гітарою

Скарлетт Рейн, повертаючись із роботи, забрала з собою Беатрікс Брукс, щоб та зігрілася в неї вдома.

Злочин

Фем!кім та фем!гаррі від моєї любові до фем!кім

Мужичка

В селі не прийнято, щоб жінка щось вирішувала сама. Але чи всі жінки згодні пливти за течією життя і в усьому погоджуватись зі своїми чоловіками?

Хтось...

У траві сидять двоє — хтось та ще хтось. 

Присвята

Моїм любим хтосічкам.