Фанфік, персонажі котрого під час сексу чи мастурбації використовують спеціальні іграшки.

Дисклеймер:
  • Увага! На сайті заборонена романтизація, нормалізація та видавання за щось правильне й бажане таких явищ як насилля (фізичне, сексуальне та психоемоційне), відсутність прямої згоди на секс та навколосексуальні практики, педофілія, зоофілія та знущання над тваринами, а також різні прояви ненависті та нетерпимості, як-от гомофобія, расизм, сексизм тощо. Персонажі, котрі беруть участь у сценах сексуального характеру, мають досягти віку сексуальної згоди (16 років), а краще — повноліття (18 років). Роботи, котрі порушують правила сайту, будуть видалені із зазначенням причин.Показано 1 - 8 зі 8Веджат

Існувало лише три правила:
1) забути, хто ти є;
2) віддатися хазяїну;
3) насолоджуватися.

про це не варто думати

Приховані мітки

це буле довга та цікава історія. дві різні дівчини, які не уявляли, що так може вийти. вбивства людей, торгівля наркотиками, зброєю та іншим, українсько-італійська мафія. романтичний сюжет та скло все це буде тут…

Кохання по акції

Тобі двадцять три, і в тебе у планах лише робота та навчання, і часу немає навіть на нормальний сон. І впускати у своє затишне коло життя, де сестри, подруга та батьки, кохання тобі зовсім не хочеться.

Фахівець вузького профілю

Власне… Техьон ніколи не був проти палкого та пристрасного сексу з Чонгуком. Більше того: риммінгу він віддає перевагу розтяжці. Куди більш приємне і хвилююче заняття.

Присвята

Собі коханому, за те, що нарешті дописав цю роботу.

Теґи

Гра в екзистенціалізм

Життя Кості іде стабільно на дно. Ніщо з його починань не має майбутнього, а ресурсів вдавати, що все гаразд, не залишилось. Та раптом у цій всій депресивній млі з’являється дивна гра.
Як вона вплине на його життя?

Unho†y

Колись, вже дуже давно, я почула про одну цікаву літературну теорію, що стосувалась «Майстра та Маргарити».

Присвята

Усім, хто прочитає.

Незабутній вечір

з твоїх знайомих ніхто не знає, що ти - маленька збоченка?

подружки лезбушки

це відбувалось в 11 класі, коли уже половина твоїх однокласників випустилися з школи і пішли в доросле життя. а ти досі страждаєш в цьому аду, а скоро ще екзамени тому ти кожен день ходиш нервовий з одним бажанням запам’ятати якомога більше.

Теґи