Марципанк
Аніме
18+
Фем-слеш
Драбл
PWP
Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 09/22/2022 - 06:29
чт, 09/22/2022 - 07:30
15 хвилин, 31 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація
з твоїх знайомих ніхто не знає, що ти - маленька збоченка?

Повний текст фанфіку

 Вечір, на вулиці вже почало холодати, перший тиждень осені все ж таки, всі в гільдії вже розійшлися по своїм домівкам. Люсі та Ерза підіймаються сходами до квартири білявки, десь на другому поверсі плаче сусідська дитина. Ерза обережно тримає у руках свій улюблений полуничний тортик, Люсі шарудить зв’язкою ключів та відкриває двері. Опинившись вперше за цей місяць вдома Люсі на радощах роздягається та біжить до ванної, Ерза ж перевдягається та їде до кухні, клацає кнопкою чайника, дістає Люсін улюблений чай та заварює дві чашки, потім дістає тортик, відризає два немаленьких шматки та ставить все це на стіл. За цей час поки Ерза була зайнята у кухню тихенько зайшла Люсі в одному рушнику та з все ще мокрим волоссям після розслаблюючої ванни. Білявка акуратно підійшла до своєї дівчини зі спини та ніжно обійняла її, Ерза здригнулася.

- Неможна ж так лякати. - Вона повернулась до Хартфілії не розриваючи обійми. - Ти чай будеш?

Люсі нічого не відповіла, тільки притулилась губами до її щоки залишаючи легкий поцілунок та натякаючи на те чого вона хоче. Ерза міцніше обійняла свою дівчину та поцілувала її у скроню, провела лінію по її підборіддю, а потім обережно торкнулась її губ своїми, вона цілувала її бережно та м’яко, але Хартфілія хоче не м“ якості, не зараз, не після місяця повної відсутності змоги усамітнитися або хочаб просто поговорити наодинці. Тому вона стиснувши сорочку Тітанії у кулаках, сильніше притягнула її до себе. Ерза тихо застогнала, низьким гортанним звуком та підхопивши свою дівчину на руки попрямувала з нею до кімнати не перериваючи поцілунку. Дійдя до кімнати Ерза обережно поклала білявку на ліжко та почала роздягатися, Люсі розв’язує свій рушник відкидаючи його кудись далеко та жестом підзиває свою дівчину до себе, щоб прошепотіти їй на вушко усі свої бажання.

- Та ти виявляється маленька збоченка. - Ерза почала вкривати поцілунками її шию, повільно переходячи на її груди, зачипляя соски подразнюючи.

- Матусю, будь ласка. - Дівчина нетерплячі зайорзала. - Ми не були близьки вже місяць. - Очі білявки затуманило збудженням.- Я дуже хочю, щоб ти дала мені кінчити, будь ласка. - Ерза була збуджена не менш Хартфілії - Благаю матусю, мені це необхідно.

Ерза дістала з під ліжка невеличку мотузку завела руки білявки за голову та не поспішаючи прив’язала її до ліжка.

- Тепер мені це подобається.

Люсі смикнула руками перевіряючи та застогнала від того як наполеглево Ерза почала досліджувати її тіло, цілуя та кусая, починая з  шиї та рухаючись все нижче, ненадовго затримуючись на грудях білявки, вилизуючи та покусуючи соски, продовжуя спукатися вниз залишая поцілунки та укуси на її ідеальному тілі.

- Це дуже приємно.

Врешті Ерза доходить до стегон Білявки та зупиняється дилячись випробовуючи на дівчину.

- Будь ласка, матусю. - Люсі буквально знемагала від бажання. - Благаю.

Ерза повільно та подразнюючи розвела ноги дівчини в сторони відкриваючи чудовий вид на влагаліще дівчини.

- Цікаво, хто небудь з твоїх знайомих знає, яка ти збоченка. - Ерза посміхнулась та підвелася з ліжка.

- Ти куди? - Люсі збентежено дивилась, як її дівчина, щось дістає з шафи. - Що ти робиш?

Ерза повернулась до дівчини демонструючи їй невиличкий вібратор.

- І звідки це в тебе?

- Купила у веселому магазині, коли ми були в Шафрані, а ще там..

- Забагато балакаєш, краще йди сюди і випробуй його.

Ерза усміхнулась, але все ж таки продовжила те що почала. Пристроючись між ног своєї дівчини Тітанія повільно почала пестити клітор немо вимальвуючи язиком літеру «V» та подразнюючи Хартфілію.

- Дякую, матусю. - Зривається з вуст Люсі в суміш зі стонами.

Тітанія продовжує вилізувати свою дівчину то набирая шидкість, то зменшуючи, до тих пір поки Люсі не почала дуже гучно стогнати та подрагувати.

- Ні, я не кінчаю.. Я не збираюся кінчати..

Ерза відірвалась від цікавого їй заняття озираючись в пошуках вібратора. Ввімкнувши іграшку на невелику швидкість Тітанія направила його на клітор білявки. Кімната знов заповнилась стогоном Хартфілії, залишивши її сам на сам з вібратором Ерза стягнула залишки свого одягу разом з білизною та опустивши руку почала пестити свій клітор. Сусідська дитина з другого поверху все ще гучно плака, що дуже сильно дратувало та відволікало, хоча дивлячись як звивається та не менш гучно стогне Хартфілія, Ерза подумала, що це заважає лише їй. Люсі прогнулась та закричала від накриваючого оргазма, Тітанія продовжуя дивитись як трусит її дівчину від нещодавнього оргазму теж прогнулась у попереку здригаючись від накриших відчуттів.

  Відійшовши від оргазму Ерза висвободила руки Хартфілії та улеглася поручь із нею все ще тяжко дихаючи.

- Там чай напевно вже охолонув.

- Не хочу ніякого чаю, хочу тебе..

- Другий раунд?

  Примітки
  Не кидайте капцями, я знаю, що пишу я огидно, хоча це моя перша спроба, а ще я це писала о шостій ранку.
  Вподобайка
  0
  Ставлення автора до критики