Опис

Душа – дуже складне поняття. Чи є вона підґрунтям для нашої свідомості? Чи може шматочок чужої душі стати іншою особистістю, забувши минулий досвід? І наскільки морально може зламати людину той факт, що вона не є тим, ким себе вважала все життя?

Гаррі Поттер – хлопчик, який вижив. Та що як ні? Що як справжній Гаррі Поттер дійсно помер? Душа малюка була вбита разом з батьками Авадою, а тіло врятувалося тільки завдяки тому, що від Волдеморта помилково відчепився черговий шматочок, створивши живий горокракс… 

Дуже цікаво було б почитати фанфік, у якому Гаррі дізнається про цей факт і переживає через це. Адже носити в собі частинку Темного Лорда – це одне, але фактично бути ним та ніким іншим? Чи має він взагалі право вважатися Гаррі Поттером? 

Даю повну волю авторській інтерпретації: це може бути просто замальовка з екзистенціальною кризою, або цілий максі, в якому Гаррі росте та розвивається, пробиваючись через спалахи вражень та емоцій, що залишись у пошкодженого шматочку його душі з минулого. Можливо навіть ця неповноцінність якось буде впливати на тіло та магію?

У жанрах та усьому подібному поставила те, що мені здалися доречними, але я не проти будь-яких змін х) Пишіть усе, що вам майне на думку за цією ідеєю. 

Вподобайка
9
Надіслав: Teygu , дата: нд, 07/17/2022 - 17:41