Stera
Оріджинали
18+
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
ср, 03/08/2023 - 16:22
нд, 06/04/2023 - 22:47
281 хвилина, 1 секунда
2
2
1
Навіґація

Він обожнював відчувати цей солодкий біль, що розливався по місцю удару, він змушував тремтіти, відчувати збудження. Він готовий був терпіти все, абсолютно все, що Хлопець робить з ним, лише б тільки це ніколи не припинялось. Він також обожнював відчувати на собі цей липкий погляд, наповнений жалем та провиною, коли Хлопець в черговий раз робив йому боляче. Цей погляд наче стікав по горлу в’язкою рідиною, наповнював, прив’язував до себе. Хотілось ще, хотілось більше, хотілось зайти далі, хотілось заповнити усі Його думки, хотілось стати центром Його всесвіту. Він справді обожнював Його, кожен Його рух, кожен Його подих, кожен Його помах вій, кожну Його посмішку. Але він також і ненавидів. Ненавидів, що Хлопець перестав звертати на нього увагу. Ненавидів, коли Він його ігнорував. Ненавидів, коли Він робив вигляд, що вони не знайомі. Ненавидів, коли Він проходив повз і не дивився на нього. Ненавидів себе за те, що винен в цьому.

Розділ 1: Вступ до того, як перестати бути покидьком.

Бризки крові впали на брудну кахельну підлогу шкільного туалету. Хлопець, що розвалився на тій самій брудній підлозі, здивовано тримався за свій ніс, що стікав кров’ю прямісінько на його чисту толстовку жовтого кольору.

Розділ 1: Почуття провини?

Ешлі не відповідала ще від учора. Вона навіть не читала повідомлення, хоча Кріс знав, що вони до неї дійшли. Це було дивно, так як хлопець знав, що вона майже ніколи не випускає телефон з рук і постійно чатиться зі своїми подружками, розносячи різні чутки, що краєм вуха почує від компанії Кріса.

Розділ 1: Бовдур.

Кріс хотів забити на п’ятницю та відлежуватись після школи вдома, наче він захворів і бла-бла-бла, але він вже пообіцяв Клер, що піде з нею на цю довбану вечірку та не міг різко змінити свої плани, він все ж таки «джентльмен» бісів. Хто його вчора взагалі за язика тягнув?

Розділ 1: Слова, що застрягли в горлі.

Відчуття провини повернулося до Кріса лише на ранок суботи, коли він остаточно протверезів. Звісно, алкоголь допоміг йому не відчувати себе лайном хоча б один вечір, але коли його дія скінчилася, хлопець почував себе набагато гірше, ніж було до того.

  Примітки
  Деякі жанри або попередження можуть змінюватися, додаватися, або видалятися!:)
  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Chmonder

  я до вас з Ланцюжка відгуків) мені неймовірно сподобалася робота, я дуууже давно не читала нічого такого на шкільну тематику, таке цікаве ностальгічне відчуття, ніби подивився який підлітковий серіал на нетфліксі (в хорошому сенсі цього слова), у власні шкільні роки я досить багацько читала шкільних АВешок, і ваш текст ніби повернув мене у ті часи))

  і добре що це орідж і мені не довелося вникати у всі тонкощі фандому)

  Раян звісно покидьок, і чудово, що від нього вдалося позбутися відносно швидко ще у першому розділі) Кріс теж придурок та трохи покидьок, але він принаймні розуміє що поводиться як лайно та врешті-решт виймає язик зі сраки, і робить щось правильне. Батьки Кріса здається геть від нього відморозилися, на жаль(( Хотілося б більше почитати також про Клер, мені здається, що вона цікава персонажка та заслуговує ще трохи «екранного часу». Натан супер загадковий, і щось мені підказує, що він не просто картонна жертва булінгу, а ще покаже себе з неочікуваної сторони)

  робота дуже налаштовує на роздуми про стан системи освіти (на нашої, а взагалі), бо на жаль у реальному житті трапляються ще більш трешові історії булінгу, і адміністрація закладів ігнорує таке доти, доки хтось когось не заріже. Сподіваюся, що в наступних главах Кріс виявить трохи більше комунікабельності та спробує ще раз піти та контакт із Натаном

  загалом текст справив чудове враження, дуже легко читати, сюжет затягує, особисто для мене не було зайвої «води», все логічно, події розгортаються швидко, але без  сюжетних «ривків»

  дуже вдячна вам за творчість та за розвиток нашого укрфф, зичу сил та натхненняheart