lady_di
Серіали
16+
Гет
Максі
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Море хвилюється раз, море хвилюється два, море… Моїй Деніз♥ Я правда не знаю, що робила б без неї. Галі. Тій, яка зі мною і у вогонь, і у воду, і у фандом клоунів♥

Немає схованих позначок
вт, 02/07/2023 - 14:35
нд, 06/04/2023 - 18:56
778 хвилин, 19 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

AU: світ споріднених душ, у якому люди призначені одне для одного. Якщо не зустріти свого соулмейта до 30 років, людина втрачає здатність розмовляти. Життя перетворюється на суцільне мовчання без права на голос.
 

Розділ 1

Темрява. Це було перше, що вона відчула, коли увійшла до цього довгого приміщення на кшталт якогось вестибюлю. Навколо не було жодного джерела світла й здавалося, що навіть біла сукня потьмяніла в такій похмурій обстановці.

Розділ 2

Тремтіння. Вона ніяк не могла вгамувати тремтіння, що пронизувало все тіло, починаючи від кінчиків пальців і закінчуючи ступнями. Ніяково переступаючи з ноги на ногу, Хазан намагалася більше не дивитися незнайомцю в очі.

Розділ 3

Злість. Вона оселилася в кожному органі, в кожній клітині її тіла. Ще ніколи Хазан не відчувала стільки ненависті та зневаги до когось. Душу гнітила образа, а почуття власної гордості було розтоптано. Її принизили без будь-якої вагомої причини на це.

Розділ 4

Печаль. Вона заповнила всю свідомість дівчини, осідаючи в горлі важким клубком. Хазан старанно намагалася згадати, коли востаннє їй було так сумно, але на думку спадала тільки втрата батька. Дівчина щиро не розуміла, що зумовило такий стан, адже нічого глобального не сталося.

Розділ 5

Час. Він невпинно летів зі швидкістю світла і все, що залишалося – це спостерігати за тим, як життєві епізоди по черзі змінюють один одного. Хазан часом здавалося, що варто лише моргнути, як мине цілий рік.

Розділ 6

Кисень. Вона відчувала катастрофічну нестачу кисню у своєму тілі. Здавалося, що легені заповнені свинцем, який важким вантажем осів у кожній клітині життєво важливого органу. В надії захопити хоч трохи повітря вона спробувала відкрити рота, але, як виявилося, той був заклеєний скотчем.

Розділ 8

Розгубленість. Саме її відчувала Хазан, перебуваючи під пильним поглядом старого з добрими очима. Хвилиною раніше він сказав про те, ніби вона представлятиме якусь лінію одягу. Але що це означає? Який ще одяг? Що за маячня?

Розділ 9

Клацання. Вони звучали з усіх боків, супроводжуючись яскравими спалахами. Чорні об’єктиви були спрямовані на дівчину, одягнену в спортивний костюм фіолетового відтінку, в її руці лежав баскетбольний м’яч.

Розділ 10

Втрати. Мов грозові хмари, вони висять у нас над головою, порушують всі плани і назавжди змінюють життя. Якось Хазан вже довелося пережити страшну звістку – смерть батька. Той день досі стоїть в неї перед очима.

Розділ 13

Жар. Він народжувався в області живота і палаючим вогнем розносився по всьому тілу, завдаючи масу незручностей. Хазан буквально відчувала, як від її обличчя пашить теплом. Від господаря квартири, що стояв навпроти, навпаки, віяло звичним холодком.

Розділ 15

Холод. Він впивався у шкіру, наче сотні крихітних голок. Хазан натягла на себе другий светр і залізла під ковдру, на вулиці була друга година дня, а вона все ще лежала в ліжку. Вчорашні пригоди не пройшли безслідно – у Чамкиран піднялася температура і заклало носа.

Розділ 18

Хвилювання. Воно відчувалося у кожному зітханні, в кожному русі, в кожному сказаному тремтячим голосом слові. Хазан здавалося, ніби все вже пройшло і вона більш-менш заспокоїлася, але це було просто тимчасове затишшя перед другою хвилею паніки.

  Примітки
  Цю роботу я написала ще в 2018-2019 році. Вона далека від ідеалу, але я її люблю, бо це моє перше максі.
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики