пн, 09/19/2022 - 23:46
пт, 11/17/2023 - 02:12
1836 хвилин, 6 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

*з гуркотом ввалююсь на повній швидкості у двері нового фандому*laugh

Вітаю Вас, мої прекрасні читачі і запрошую Вас у незабутню подорож у компанії з трохи шаленою, креативною та абсолютно безрамковою фантазією Автора! Не обіцяю, що буде легко. Мені також нелегко. Але ідея, яку Автор виношував декілька місяців, так і проситься в обійми електронних сторінок. Тож, віддаю її вам, на всезагальний огляд:) Пейрінг нестандартний, знаю, та Автор бажає привнести у фандом трішки різноманітності і спробувати написати те, що досі не так широко освітлювалось в ньому. Робота в процесі написання, та кінцівка вже повністю прописана, тож прохання уважно ознайомлюватися з попередженнями та примітками у шапці фанфіку. Це - драма чистої води. Це - переживання, емоції та страждання реальних подій і реального життя. Автор давно не пише про  райдугу та рожевих єдинорогів. Але писатиме про істинне: дружбу, любов, вірність та самопожертву. Нехай це будуть ті чотири кити, на яких буде триматися «Терновий вінок». 

Для більш атмосферного прочитання Автор додаватиме музичні композиції до кожної глави, починаючи з четвертої - під ці пісні писались глави і кожна з них несе свій сенс у тематику та настрій частин. Якщо любите читати під музику - welcome!

І, як завжди - ця робота не має нічого спільного з реальними подіями та людьми, усі збіги абсолютно випадкові. wink 

 


- Кажуть, що у вас є татуювання, на руці, вище ліктя і всіх дуже цікавить, що воно означає. 
- Це - терновий вінок. Як у Христа.

Частина друга

«С чем черт не шутит», саме так часто говорив Вова. Між Ніколь Терещук та Володимиром Зеленським було більше п’ятнадцяти років різниці, та він заборонив їй називати його абияк інакше, ніж це просте «Вова», бо знав її з дитинства.

Частина третя

Впродовж наступних восьми місяців у Швейцарії Ніка чула голос Вови Зеленського по телефону вісім разів. По разу на кожен місяць. Що поробиш: її друг тепер президент, і вона розуміла, що й той один дзвінок вартував якоїсь незакінченої або перенесеної справи або відміну важливої зустрічі.

    Вподобайка
    15
    Ставлення автора до критики

    Відгуки