Події відбуваються навколо персонажа, дії якого спрямовані на покараня особи чи декількох осіб у відповідь на справжню або уявну образу, несправедливість, насильство і таке інше, що були вчинені раніше.Показано 1 - 10 зі 21Амбіції, Довіра, Помста

Колишня аристократка, нині крадійка і детективеса об’єднуються задля одного розслідування. Одна планує помсту, інша - втілити свої амбіції.

Або ж абсолютно різні жінки шукають спільності і вчаться втраченому - довірі.

Присвята

Лаєр, її чудовому всесвітові та моїй любові до подібних історій

Хочу помститись

Вебкамщиця Аліса дізнається жахливу таємницю одного з клієнтів, і вирішує дізнатись про нього все та здати його поліції, паралельно намагаючись помститись колишній дівчині.

resque

Пройшло три роки з моменту покращення його стану, повернення до звичайного життя і навчання, і коли він вже закінчував бакалаврат, раптом йому знову почали снитися ці сни.

Монетка у повітрі

Приховані мітки

Як і кожному молодшому сиблінгу, Філу подобалось бісити старшого брата. І що могло бути краще, ніж стати найкрутішим чіловим дядьком для єдиної небоги?

Присвята

Філу Колсону — неочікувано улюбленому персонажу MCU.

Теґи

Хроніки Асґарда

Асґард сильно змінився за останній час. Заборони на магію, найжорстокіші закони та жахливі покарання. У такому зрадницькому світі дуже важко знайти вірного та відданого соратника. Але буває трапляється, що колись ворог може виявитися ближчим і ріднішим, а ніж власний брат.

ПРИЧИНИ ВНУТРІШНІХ ДИСОНАНСІВ

У Хани в голові справжня чортівня.

Хава на подібне всміхається й вкотре просить більше так її не називати.

Присвята

Присвячую роботу людям, котрі двічі зробили неможливе: подарували ціль, а потім вбили її, - Шановним Т.М. і Б.М.

Моє жахливе літо

Це історія про дівчину, яка не любила та чоловіка , який хотів щоб його любили і саме через це вони обидва втратили життя. 

Про Аяно

Я люблю її доторки і погляди, і повзаю в її ногах точно цуценя.

Твоя помста з крові

Приховані мітки

Приємного читання! smiley

Обраний

Що, якби герої ЗВ були жителями українського райцентру?

Написала це в 2009 році під враженням від новелізації «Помсти ситхів», написаної Метью Стовером, – після неї було настільки паскудно на душі, що захотілося хоч якось підняти собі настрій. 

Присвята

Метью Стоверу