Щоденники вампіра (англ. The Vampire Diaries) — американський серіал, знятий за мотивами серії книг «Щоденники вампіра» (англ. The Vampire Diaries).

Чотири місяці по тому, як трагічна автокатастрофа забрала життя їхніх батьків, 17-річна Елейна Ґілберт і її 15-річний брат Джеремі все ще намагаються зарадити своєму горю і рухатися по життю далі. Елейна завжди була зіркою школи. Гарна й популярна, вона була залучена до життя друзів і школи, але тепер вона намагається приховати свій смуток від світу. З початком навчального року Елейна та її подруги зачаровані гарним і таємничим студентом, Стефаном Сальваторе. Стефан і Елейна відразу відчувають взаємну симпатію, але вона й гадки не має, що Стефан — вампір, котрий з усіх сил намагається жити мирно серед людей, в той час, як його брат Деймон є втіленням насильства і жорстокості. Він усе життя присвятив знущанням над Стефаном, з яким у 1864 році вони не поділили дівчину, в котру обидва були закохані. І тепер двоє братів-вампірів починають війну за любов та душу Елейни, а також всіх жителів маленького містечка Містик-Фоллс, штат Вірджинія.Показано 1 - 2 зі 2Як це — розлюбити?

Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Приховані мітки

Елайджа з самого початку не хотів, щоб усе було так. Одначе доля не залишала йому иншого вибору. Він кохав, його — ніколи.

 

Написано на Осінній фікрайтерський з’їзд 2023

Теґи

The Stepfather

Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Елейна повернулася додому ,щоб познайомиться зі своїм новим вітчимом.Але,.  що якщо вони вже знайомі? Занадто близько знайомі.

4
Упс.. такого ще не написали.