Повернутись до головної сторінки фанфіку: All The Young Dudes

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

   Любий Ремусе,  

   Як твоє літо? Моє просто відстій.

   Минулого тижня було весілля Белатриси, принаймні, її не буде у Гоґвортсі наступного року. Ми з Реґулусом були шаферами нареченого і нам довелося надягнути зелені мантії. Точно не мій колір. Там була вся моя родина і це було жахливо. Шкода, ти не бачив, що Бела робила зі своїм волоссям, вона здавалась абсолютно поїхавшою. Циссі теж пофарбувалась – у білявку! Тепер вона схожа на її скаженого хлопця – Малфоя. Не можу повірити, що моя тітка дозволила їй, моя мати точно не дозволить пофарбувати волосся.

   Шкода, що нам заборонено чаклувати за межами школи, я вивчаю прокляття у батьківській бібліотеці та вже знайшов декілька чудових для Нюніуса на наступний рік.

   Джеймс сказав, що його батьки дозволили мені залишитися у них цього літа. Мої батьки ні за що не пустять мене до Поттерів, але можуть дозволити залишитись у Петіґру, тож я змушу Піта запросити мене. Джеймс казав, що тебе він теж запросить, сподіваюся, ти зможеш приїхати. Це буде офігезно, прямо як у школі. 

   Скоро побачимось.

   Сіріус О. Блек.

***

   Дорогий Ремусе, 

   Сподіваюсь, ти добре проводиш час і маґли тебе не сильно турбують. 

   Мама і тато сказали, що дуже чекають тебе в гості. Сіріус намагається виторгувати собі ціле літо, це було би просто прекрасно. Якщо тобі вдасться приїхати, дай відповідь на цю сову якомога скоріше. Мама сказала, що може написати листа твоїй Наглядачці за потреби. 

   Всього найкращого, 

   Джеймс.

***

   Дорогий Ремусе, 

   Джеймс і Сіріус сказали, що спробували з тобою зв’язатися, але ти їм не відповів. Я сказав їм, що ти, мабуть, не знаєш, як працюють сови. Тобі потрібно просто прив’язати листа до лапи сови, як ми це робимо і потім відпустити її. Зазвичай, вони самі прилітають туди, куди потрібно.

   Надіюсь, ти зможеш приїхати в гості.

   Пітер.

***

   Дорогий Ремусе, 

   У тебе все нормально? Ти нам так і не відповів, сподіваюсь, ти не намагався скористатися маґлівською поштою. Я вже у Поттерів, все супер. Його батьки реально класні, не те, що мої. 

   Джеймс вже трохи дістав мене. Він думає, що ми обидва маємо потрапити в команду по квідичу цього року і кожного дня будить мене о шостій ранку для тренування. Зовсім двинувся. Але все одно це весело, тож, якщо в цьому році Грифіндору потрібен буде загонич, то, можливо, я спробую отримати місце в команді. Чекаю, не дочекаюсь, коли зможу показати тобі свою мітлу, ти можеш літати на ній, якщо захочеш – може, тобі більше сподобається літати, якщо матимеш гарне спорядження.

   Джеймс думає, що твоя Наглядачка не відпускає тебе. Як думаєш, якщо ми напишемо Дамблдору чи Макґонагол, вони зможуть дати тобі дозвіл? Ти ж чарівник, врешті решт, і не повинен сидіти з маґлами все літо.

   Якщо ти все ж таки не зможеш приїхати, то хоча би на Діаґон Алею за речами для школи приїдеш? Можливо, ми всі зустрінемося там у серпні? 

   Сподіваюсь, ти в нормі.

   Сіріус О. Блек.

***

   Дорогий Ремусе,

   Мародери без тебе не мародери, будь ласка, приїзди! У нас повно місця і мама зовсім не проти. Я треную Пітера та Сіріуса для квідичу на цей рік. Думаю, якщо ми вирішимо твою проблему зі страхом висоти, то ти можеш стати непоганим загоничем.

   Тобі ж подобається бити всіляке, так? І ти, мабуть, найсильніший з нас, тому впевнений – я правий. Сіріус теж хоче бути загоничем, тож він зможе тебе всьому навчити. Я навіть перевірю, можливо, моя стара мітла досі лежить у нас у сараї, я можу тобі її віддати!

   Джеймс.

*** 

   Дорогий Ремусе,

   Будь ласка, приїдь і врятуй нас від цього царства терору, яке влаштував Джеймс. Я навіть не хочу вступати в команду по квідичу.

   Пітер.

***

   Дорогий Ремусе,

   Сподіваюсь, ти отримуєш наші листи. Ми починаємо за тебе хвилюватися.

   Ми всі їздили на Діаґон Алею, було весело. Мама Джеймса купила нам усім морозива і дозволила робити, що захочемо! Ми, мабуть, години три були лише в «Якісних товарах для квідичу». Я дуже хотів вилізти у маґлівський Лондон і знайти магазин з платівками, але нам не дозволили покидати вулицю.

   Андромеда надіслала мені новий альбом і, Мерліне, ти просто зобов’язаний його послухати, Люпине! Це краще за Electric Warrior. Це краще за УСЕ НА СВІТІ. Я впевнений, що цей співак насправді чарівник, ти коли-небудь чув про Девіда Бові?

   Ти там добре проводиш час? Як це – повернутися назад?

   Напиши мені!

   Сіріус О. Блек.

*** 

   Дорогий Сіріусе,

   Будь ласка, не пиши мені більше листів. Не можу їх читати і Наглядачка біситься через сов.

   Побачимося на потязі.

   Ремус.

    Ставлення автора до критики: Обережне
    Надіслав: rodzinka , дата: пт, 08/04/2023 - 21:02