Жора Мора
Оріджинали
16+
Слеш
Максі
Від першої особи
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 01/30/2023 - 21:28
нд, 06/04/2023 - 13:29
3543 хвилини, 2 секунди
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
2
Навіґація

Герої казок цілком реальні. Вони живуть у Гріммвілі, чудово прикидаючись звичайнісінькими людьми. Навіть своїх дітей виховують як звичайних. Здавалося б, а чому Мелорі з татом переїхали сюди? Але, виявляється, йому теж випала доля героя.

Пролог

За все життя у мене було мало захоплень. Ну, знаєте, коли одні омеги заглядалися на альф, що йшли повз, я ж намагався знайти в бібліотеці книгу, яка відповідає моїм високим стандартам. Ні, я зовсім не книжковий хробак. Принаймні сподіваюся на це.

Глава 1

Вперше житиму в приватному будинку. І це найкраще, що могло статися! Наш новий будинок, звісно, не такий вже й великий, але я шаленів від радості, коли забіг усередину в пошуках своєї нової кімнати.

Глава 2

Нова школа — це все одно, що новий світ. Я просто не очікував, що ця величезна триповерхова будівля в сучасному стилі, де є навіть панорамні вікна в деяких коридорах, виявиться звичайнісінькою школою.

Глава 3

Моя реальність офіційно зруйнована. Її рознесли в щепки. А все тому, що я дізнався про найнезбагненне, що мені довелося чути — герої казок реальні. Бібліотекар старшої школи Гріммвіля насправді той, хто своєю любов’ю розчарував Чудовисько.

Глава 5

За кілька днів я дізнався про дещо неймовірне. Отже, якщо пригадати мій перший день, то я став свідком перепалки учня на ім’я Абель та хіміка Верджіла. І ось, виявляється, ці двоє фейрі! Справжні фейрі!

Глава 10

Проживши все життя у великому місті, мені не доводилося ходити сосновим лісом. Це щось! Здається, земля грається в складну гру. Несподівані ціпки можуть запросто з’явитися немов з нізвідки і зачепитися за одяг.

Глава 13

Брендан провів мене до актової зали, яка знаходилася поруч зі спортивною. І, боже, тут місця вистачить на цілий справжній театр! У моїй попередній школі теж не слабо підійшли у плані оформлення, але тут, здається, виклалися по максимуму.

Глава 18.1

Клуб фехтування Гріммвіля часто змагався із сусіднім містом. Тато Блейза заборонив синові брати участь, мовляв, не для омеги ця справа, але як невинне хобі — най буде. Блейз ніколи не говорив батькам, що зайнявся фехтуванням серйозно.

Глава 19

Актова зала була наповнена людьми. Більш того, тут сиділи навіть батьки учасників, деякі з них приготували камери та фотоапарати, начебто цей конкурс є дуже важливою подією. Не думав, що таке можливе.

Глава 20.2

Міріам Ліндгрен підскочив з місця, коли побачив, що його син схопився з місця суддів та побіг за лаштунки. Мелорі не знав, що тато вирішив порадувати його і прийти на конкурс, а Міріам не поспішав розкрити себе.

Глава 25

Спочатку все було більш-менш терпимо, допоки я не вирішив провести невелике дослідження з приводу реліквій. Я сидів у бібліотеці, поки Белль ходив по кімнаті, витираючи пил навіть у найневажливіших куточках. Все було спокійно.

Глава 27

Крист’ян відвіз мене до ресторану після закінчення уроків. Ресторан відрізнявся від того кафе, де ми з ним зазвичай могли зависати. Втім, воно й не дивно. Я просто ніколи не бував у шикарних ресторанах.

Глава 28.1

Джил Фрост нудьгував весь вечір. Жити з татом трохи нудно, хоча він дуже поважав і любив тата, Джил все ж таки сумував за батьком, якого бачив лише кілька разів у своєму житті. Однак цього вистачило, щоб прив’язатися до нього.

Глава 29

Вечірка виявилася гучною та довгою. Крист’ян познайомив мене зі своїми друзями, які були під стать йому: у цих хлопців свій рок-гурт, вони галасливі і постійно підколюють мене з приводу закоханості в Гамела.

Звичайний день Ноеля Емеріка

З самого ранку Ноель Емерік перебував у гарному настрої. Він завжди був ранньою пташечкою, тому ніхто не дивувався, якщо бачив його дорогою до школи з ввічливою усмішкою на обличчі, яка дарує перехожим гарний настрій.

Глава 31

Наступного дня довелося розгрібати наслідки. Спочатку я обдзвонював деяких казкарів, щоб вони дізналися про Хеля і дали йому шанс. Не всі відповіли позитивно, але я хотів, щоб вони просто знали, що Лялька змінюється.

Глава 34

Хель сховався за спиною Блейза, коли повз них пройшла група омег з загрозою дивлячись на нього. Проте вони не зважилися й слова сказати через Блейза — ось чий вигляд міг насторожити, коли хтось недружелюбно дивився на Хеля.

На даху

— Куди ти ведеш мене? — Суміре помітно розгубився від наполегливої ​​пропозиції піти кудись разом. — У нас заняття в іншому корпусі! Нєж! Я запізнитися можу з легкістю, а ось тобі це недозволено!

Глава 35

Мій новий день розпочався з несподіваної події. Тато сидів на кухні, а поряд з ним Реджинальд Вейн. Мене здивувало, що майбутній вітчим приїхав у такий ранній час та сидів за столом, але я тільки чемно привітався, не розуміючи, де сніданок.

Глава 37

— Чому ти не захотів пройтися лабіринтом побачень? — спитав Брендан, як тільки ми вийшли з шатру. — Може, тобі сподобалося б! Я не наполягаю, але… Агов, там лабіринт побачень, а Блейн міг би пропустити нас поза чергою!

Глава 38.1

Міріам потягнув Реджинальда за руку через весь натовп, аби встигнути купити якесь особливе морозиво. Охочих було дуже багато, неймовірно багато, але Міріам не дозволяв жодному нахабному омезі відштовхнути себе в кінець черги.

Глава 38.2

Я відчував незрозумілий холод. Навряд чи це через Джила. Холод з’явився лише тому, що поряд були інші реліквії. Я ніби відчував, як вони відбирають щось усередині мене, якщо таке взагалі можливо.

Глава 41

Перше, що кинулося мені у вічі — це двері нашої кухні. Ми опинилися вдома біля кухонного обіднього стола. Тато одразу мало не впав на підлогу, я встиг підтримати його та допоміг дійти до стільця.

Глава 43

Крист’ян обійняв мене, не соромлячись людного місця. Ми зустрілися вранці біля квіткового магазину, бо він запропонував, а я потребував його, ніби залежного. Дивно так говорити, але надійніше за людину, ніж Крист’ян ще треба пошукати.

Глава 43

Крист’ян обійняв мене, не соромлячись людного місця. Ми зустрілися вранці біля квіткового магазину, бо він запропонував, а я потребував його, ніби залежного. Дивно так говорити, але надійніше за людину, ніж Крист’ян ще треба пошукати.

Глава 43

Крист’ян обійняв мене, не соромлячись людного місця. Ми зустрілися вранці біля квіткового магазину, бо він запропонував, а я потребував його, ніби залежного. Дивно так говорити, але надійніше за людину, ніж Крист’ян ще треба пошукати.

Глава 44.2

Я страшенно нервувався, стоячи в коридорі біля вхідних дверей. Нарада вже закінчилася, деякі пішли розмовляти зі своїми сім’ями чи підлеглими, розповідати останні новини, тобто. А я чекав на тата, щоб теж поговорити на чистоту.

Звичайний день Брендана Пендрагона

Майбутній король завжди щось повинен та в чомусь зобов’язаний. Повинен виглядати міцним, зобов’язаний діяти правильно, підтримувати репутацію та завжди стояти на своєму. Принаймні такі правила були в Камелоті.

    Вподобайка
    6
    Ставлення автора до критики

    Відгуки