Повернутись до головної сторінки фанфіку: На мові ельфів

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

1. емоції та почуття - різні речі. Я можу бути сумним, незадоволеним, розсердженим, але люблю тебе і хочу бути з тобою в будь-якому разі.

2. ти можеш бути сумним, незадоволеним, розсердженим, але я люблю тебе і хочу бути з тобою в будь-якому випадку.

3. Речі, деталі, предмети не символізують ступінь мого до тебе ставлення.

4. Якщо тобі добре і ти автоматично починаєш думати, що це ненадовго або скоро неодмінно буде погано, кусай себе за вказівний палець. А потім заплющуй очі й уявляй, які ми з тобою старі сидимо на веранді будинку в дуже задушливу погоду, а наші онуки (напевно, вони у нас будуть) приносять нам лимонад із льодом. У когось із них дрібна погана собачка, яка несильно хапає тебе за палець. Той самий, який буде злегка поколювати, поки ти дивишся в майбутнє, прикривши очі.

5. Я хочу тебе торкатися. І я буду. Щоб я припинив, будь ласка, говори «досить» тільки в тому випадку, якщо тобі неприємно і дуже не подобається. Якщо тобі подобається, але поки незвично, дико і потрібен час, скажи «не зараз». Так я знатиму, як не зробити тобі боляче.

6. Будь тим, ким ти хочеш бути. Тим, хто ти є.

7. Через те, що тобі охрініти скільки років, іноді я буду що-небудь питати і проявляти цікавість. Вона не буде поблажливістю або спробою підіграти. Якщо я запитаю, значить, хочу і готовий почути будь-яку твою відповідь.

8. Іноді я буду дивитися на тебе з явним бажанням поцілувати. Але не стану, поки ти не захочеш сам.

9. Мене оточують люди, і, найімовірніше, вони будуть підходити, поки ти поруч. Якщо тобі стане неприємно, будь ласка, не йди просто так. Попроси піти з тобою або скажи «не зараз», щоб я зрозумів: тобі важко.

10. Якщо ти хочеш побути один під час прогулянок, будь ласка, напиши мені про це перед тим, як іти. І відпишись, коли повернешся.

11. Якщо коли-небудь тобі не захочеться виходити, але буде страшно залишатися, будь ласка, поклич мене або приходь до мене в кімнату, скільки б не було часу. Не думай про Коді. Він п’є снодійне, і ти нічим йому не завадиш.

12. Благаю, впусти мене, якщо я приїду на вихідних.

13. Не ховайся і не ховай від мене себе. Я не буду теж.

14. Наступного разу, коли ти захочеш набити ще одне татуювання, будь ласка, візьми мене з собою.

15. Я хочу бути і твоїм найкращим другом теж, тому, коли будеш готовий, розповідай мені про все, довіряй, радься, та що завгодно, прошу тебе, і якщо знову з’являться страшні думки про відсутність вічності, кусай себе за палець і уявляй лимонад із льодом, дурну песика і мій осілий з віком голос.

16. Будь ласка, відповідай на мої повідомлення. Який-небудь смайлик - і я буду на сьомому небі.

17. Я кохаю тебе.

18. Я кохаю тебе².

19. На добраніч, медовий пряник, побачимося завтра)

    Ставлення автора до критики: Обережне