Фанфік, у котрому описуються стосунки, котрі є табуйовани суспільством, сім’єю/родиною героя тощо.Показано 1 - 10 зі 14Удвічі більше задоволення

— Не хочеш розслабитися з моїм братом? — Чон відривається від спокусливих губ і дивиться в очі навпроти з певним викликом.

— Як саме? — Техьон приймає правила цієї гри, посміхаючись.

Your mask and your vulnerability/Твоя маска і твоя вразливість

Мінерва і Вальбурга мають складні долі і приречене кохання. Вони знають, що не повинні продовжувати зустрічатися, але не можуть відпустити одна одну.
Частина 2 збірки «Найбільш незвичайні та рідкісні пари»

Степова князівна у льодах

Викрали демони? Це що, виходить, відпустка? 

За один крок

У департаменті по боротьбі з демонами почали помічати. Помічати як демон з тремтячою обережністю відноситься до людини, як людина з пекучою ніжністю піклується про демона.

Біохімія у зоні життя

Врятувати людину для найвідомішого Верховного мага Землі Доктора Стренджа - це не проблема. Інше діло, коли ця особа не хоче щоб її рятували від вірної

Таємниці Кіркволла

Ніч підглядає за мешканцями Кіркволла, і знає усі їхні таємниці. 

Теґи

Його єдине бажання

Дев’ятий рік в новорічну ніч він дарує подарунки батькові, матері, дружині, дитині, батькові дружини, матері дружини; а сам загадує знову зустрітися з ним.

Присвята

Всім, хто читає

Перша річниця гріху

Сьогодні для Айлін, монахині Собору святого Андріана, винятковий день. Пройшов вже рік з моменту, коли вона почала зустрічатися зі своїм головним наразі гріхом - аристократкою-вампіресою на ім’я Алоїзія.

Я врятую тебе опівночі

«Вона може погубити тебе, але я не допущу цього. Щоб не сталося, я врятую тебе опівночі»

Creep (Химера)

Приховані мітки

Він увесь день думав про те, чи це нормально – дружня зустріч між ко