cinamonum
Книги
18+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
ср, 02/01/2023 - 14:40
ср, 08/16/2023 - 14:49
1171 хвилина, 14 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
Навіґація

Реґулусу не дуже подобається його життя з моменту, як брат покинув його в будинку на площі Ґримо. І лише коли чаша його терпіння вичерпується, а відчай сягає межі, він вирішує все таки скористатися старою пропозицією свого дядька. Маєток Альфарда Блека одразу здається йому райським місцем. І можливо, це все через кузину, про існування котрої він донедавна навіть не здогадувався.

Частина 1: Кохання всього життя Альфарда Блека

Нотатка: початок буде трошки довгим, але мені так хотілося розказати більше про Альфарда та Блеків загалом, то ж я не втрималася. Реґулуса тут не буде, але його буде БАГАТО далі <3.

Частина 4: Спів сирени

Уві сні було гарно. Принаймні поки ніхто не верещав над вухом — але крики матері крутилися навколо його мозку увесь цей довбаний сон. І коли Реґулус нарешті прокинувся, то його серце гупало, як божевільне, а долоні було нестерпно мокрими та холодними.

Частина 5: На шляху до кращого

Коли дихання Реґулуса вирівнялося, Ассель встала з ліжка та потягнулася. Спина неймовірно затікала від довгого сидіння в одній позі, але вона майже годину вперто сиділа поряд з хлопцем, поки той остаточно заснув.

Частина 6: Похабні книжки та мокра білизна

Обережно перегортаючи листочки та деякі суцвіття на полицях для подальшого сушіння, Ассель робила помітки на пергаменті. Шкільний проєкт з гербології, взятий на літо, з самого початку здався їй не дуже складним.

    Вподобайка
    5
    Ставлення автора до критики