Жора Мора
Оріджинали
18+
Слеш
Максі
Згадки смертей, Кров
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 01/30/2023 - 21:17
пн, 08/14/2023 - 13:34
1573 хвилини, 8 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Дампіри зазвичай прислуговують та оберігають своїх вампірів. Ось я, Дмитро Резонських, несподівано став захисником самого майбутнього короля нічних мешканців. І тут понеслось!

3

Різкий замах, перехоплення рукою, ухилення від срібного кола, що пролітає над головою… Досить цікава техніка бою. Я ухилявся, як тільки вмів, але все це фігня, якщо мій противник сам Стефан.

4

Наша бібліотека величезна частина третього поверху. Знаходилась в одній із веж академії. Єдине джерело світла – це кругла велика різнокольорова мозаїка, яка служить як вікно, що не пропускає ультрафіолетові промені.

7

Сьогодні в кімнаті Лізандра, на щастя, нічого не сталося. Зовсім нічого. Навіть двері зачинені, як і має бути. Прикро з одного боку, адже у кімнаті заховані камери. Що ж, зачекаємо трохи. Я сів на диван, закинувши голову.

9

9

***Дмитро Резонських***

Фрейд занадто сильний для мене! Його швидкість не можна описати словами. Крутий, що сказати… Але бився б зі Стефаном – він би його швидко скрутив.

11

Один прекрасний… ні… Одна прекрасна ніч, коли ми сидимо з Ліззі на вулиці і чекаємо на урок, а я нахабно дивлюсь на свого вампіра…

– Що ж робити? – Ліззі дивився кудись убік, намагаючись звалити мене своєю миловидністю. – Я не мав часу на підготовку…

12

Мене спіткало безсоння. Лежу та дивлюся на щільно зачинені шторами вікна. Сонячне світло в кімнату не проникає, зараз четверта ранку, якщо подивитись на освітлення. Я лежу на ліжку, а поряд – Лізандр. Він відібрав усю ковдру, обійняв порожню пляшку пива і тепер насолоджується снами.

13

        Тренування було закінчено лише через півгодини. Плечі боліли, руки натерлися через срібні коли, ще й втома напала, наче божевільна фанатка Тома Круза. Так хотілося виспатися!

16

***Лізандр Дракулус***

 

Дмитро те й робив, що повторював, який я розумний. Та він ні слова не зрозумів, про що я говорив Габріелю! Але все одно приємно. Сподіваюся, мені перепаде щось після відбою за блискучу відповідь!

    Вподобайка
    5
    Ставлення автора до критики

    Відгуки