Жора Мора
Оріджинали
18+
Слеш
Максі
Згадки смертей, Кров
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 01/30/2023 - 21:17
нд, 06/04/2023 - 11:16
1324 хвилини, 32 секунди
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Дампіри зазвичай прислуговують та оберігають своїх вампірів. Ось я, Дмитро Резонських, несподівано став захисником самого майбутнього короля нічних мешканців. І тут понеслось!

3

Різкий замах, перехоплення рукою, ухилення від срібного кола, що пролітає над головою… Досить цікава техніка бою. Я ухилявся, як тільки вмів, але все це фігня, якщо мій противник сам Стефан.

4

Наша бібліотека величезна частина третього поверху. Знаходилась в одній із веж академії. Єдине джерело світла – це кругла велика різнокольорова мозаїка, яка служить як вікно, що не пропускає ультрафіолетові промені.

7

Сьогодні в кімнаті Лізандра, на щастя, нічого не сталося. Зовсім нічого. Навіть двері зачинені, як і має бути. Прикро з одного боку, адже у кімнаті заховані камери. Що ж, зачекаємо трохи. Я сів на диван, закинувши голову.

9

9

***Дмитро Резонських***

Фрейд занадто сильний для мене! Його швидкість не можна описати словами. Крутий, що сказати… Але бився б зі Стефаном – він би його швидко скрутив.

11

Один прекрасний… ні… Одна прекрасна ніч, коли ми сидимо з Ліззі на вулиці і чекаємо на урок, а я нахабно дивлюсь на свого вампіра…

– Що ж робити? – Ліззі дивився кудись убік, намагаючись звалити мене своєю миловидністю. – Я не мав часу на підготовку…

12

Мене спіткало безсоння. Лежу та дивлюся на щільно зачинені шторами вікна. Сонячне світло в кімнату не проникає, зараз четверта ранку, якщо подивитись на освітлення. Я лежу на ліжку, а поряд – Лізандр. Він відібрав усю ковдру, обійняв порожню пляшку пива і тепер насолоджується снами.

13

        Тренування було закінчено лише через півгодини. Плечі боліли, руки натерлися через срібні коли, ще й втома напала, наче божевільна фанатка Тома Круза. Так хотілося виспатися!

    Вподобайка
    4
    Ставлення автора до критики

    Відгуки