Жора Мора
Оріджинали
16+
Слеш
Максі
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 12/19/2022 - 20:00
пн, 07/17/2023 - 18:08
1071 хвилина, 34 секунди
14
2
1
1
1
Навіґація

Розповідь про сироту, який не може похизуватися гарною зовнішністю через жорстокий світ довкола, але раптово став учнем справжнього чаклуна-відлюдника. Едін намагається не втрачати бойового настрою, незважаючи на неприємності. Він старанно вчиться магії та живе в невеличкому селищі, а як саме? Про це сама історія!

Том 1. Частина 1. Вдала покупка

Був тихий вечір. Навряд чи можна було сказати, що інші вечора містечка Норіс чимось відрізнялися саме від цього: місто оминала слава або розголос.

Том 1. Частина 3. Перше кохання

Йшов сильний дощ. В таку погоду нічого на вулиці не зробити, тому Едін залишився вдома. Сам. Арабелл узяв зоряний пил та сказав, що піде в чарівну лавку, щоб купити дещо потрібне, а Едіна з собою не взяв. Скоріше за все, не хотів показувати такого учня перед іншими чарівниками.

Том 1. Частина 4. Лісовик

Декілька днів Едін не ходив на ринок, бо знайшлось багато роботи вдома. Розцвіли шивонії, треба було правильно позбирати квіточки, відірвати пелюстки та витрусити пилок в спеціальну колбу.

Том 1. Частина 5. Не лізь!

Наступного дня на ринку сталося дещо несподіване. Едін вийшов з-за рогу та наткнувся на Едварда Мореллі, який наче чекав на нього в компанії своїх багатих друзів.

Він одного тільки виду Едварда, Едін знову відчув, як всередині наче щось загорілося.

Том 1. Частина 6. Засідка

Едін вагався. Але чи хотів він прославитися як трусливе курча? Ні, звісно ні! С одного боку боятися нічого: сигіли проженуть погану енергію з кладовища, але з іншого боку… Якщо Арабелл дізнається, що Едін пішов гуляти без дозволу в ночі…

Том 1. Частина 7. Добрий вечір

Едін провів у лісі майже весь день. Він ходив за пухнастим зеленим хвостом, що грайливо ховався серед дерев. Було весело ганятися за Піннелєм. По дорозі попадалися рослини, які потрібні для зілля, тому, можна сказати, збиранню трав не заважала гра в доганялки.

Том 1. Частина 8. Меланхолія

Наступний день був трохи нудним. Арабелл не хотів прокидатися навіть поснідати. Махнув рукою на голосного Едіна, накрився ковдрою та сказав робити що хочеться.

Том 1. Частина 10. Безхатько

Ранок видався дуже холодним. Едін не зміг заснути. Всю ніч він провів в тісному провулку між пекарнею та жилим будинком. Тут не було нічого, окрім бочок із сміттям та бродячих котів.

Том 1. Частина 11. Тепер разом

Наступного дня з’явилися соплі. Це було занадто. Едін дуже хотів вдарити когось. Але замість того він набрав воду, яка стікала з даху після дощу, вмився та спробував відмити бруд з одягу. Хотілося бути таким же охайним, як і інші, але на одяг сили не вистачало.

Том 1. Частина 12. Непотрібний

Наступного дня, коли всі поснідали та вдягнулись, Арабелл вивів учнів на поляну серед дерев. Едін впізнав її: тут влітку любив спати Піннель. Осінню трава вже впала та пожовтіла, як і хутро самого Піннеля, що спостерігав за ними з дерева.

Том 1. Частина 13. Будні

— Ось, дивися, я все порахував, — сказав Едін, протягнувши папір з розрахунками. — Я можу продати багато зілля, і ось скільки заберу собі.

— Оце ти сидів писав… — Арабелл взяв та подивився, але посміхнувся. — Як курка лапою…

— Не смійся з мого почерку!

Том 1. Частина 14. Камінь спотикання

«Цих грошей недостатньо, щоб поїхати кудись далеко! — подумав Едін, коли рахував власні накопичення. — Чому я так розслабився? Я гадки не маю, скільки грошей треба, але багато! А це хіба багато? Мені треба братися за торгівлю!»

Том 1. Частина 16. Зимове примирення

— Нарешті! — Едін вдягнув теплий одяг. — Я здеру стільки грошей з туристів, що обідніє весь Норіс!

— Ну, удачі тобі, — флегматично побажав Арабелл, попиваючи чай. — Не перемерзни. І щоб не ліз битися. А якщо полізеш, то поклич Піннеля. А ще не забудь взяти поїсти.

Том 1. Частина 17. Невдале зілля

— Невже закінчується зоряний пил?.. — Арабелл підняв мішечок, щоб приблизно відчути грамування пилу, що залишився в ньому.

— А я казав перевірити одразу, — з єхидством нагадав Едін позаду.

Арабелл скривився. Не хотілося визнавати, що Едін мав рацію.

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Maya

  От саме зараз я сама не можу вибрати з ким його шиперити!!!🤔 Еммм не запам’ятала ім’я новенького, і вони ще геть діти, але було б цікаво….🧐 Уфффф Едін має вирости в могутнього чаклуна…. Прожити довге життя і супер довго старіти🤣 так, я готова читати роками😈