Starling
Книги
12+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
сб, 02/18/2023 - 13:28
чт, 07/06/2023 - 22:53
427 хвилин, 15 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Війна лишилася позаду і Герміона через життєві обставини живе на площі Ґримо, 12. Дивовижним чином з минулого у цей час потрапляє Реґулус Блек і тепер Герміоні треба шукати нове житло, тимчасово намагаючись ужитися з власником будинку.
Флаф, тільки він і ніяких пригод.

Розділ 1

Ця ванна кімната могла б бути найкрасивішою з тих, які доводилося бачити Герміоні: пастельно зелені панелі на стінах, вітраж із квітами (які всихали, щойно вона заходила), мармуровий умивальник, безкрайня ванна і крани, що сяяли, наче імператорська корона.

Розділ 2

— Герміоно, прокидайся, життя проспиш!

Вона різко рипнулася від голосу Гаррі. Очі ледве розліпилися, а ще вона пустила слину на подушку і тепер рот збоку неприємно холодило. Герміона майже наосліп нашарила наскрізне дзеркальце і втупилася в бадьоре обличчя Поттера по той бік.

Розділ 3

Вони роз’явилися на ґанку будинку на площі Ґримо, 12. Герміона не з першого разу змогла дістати власну паличку. Це тривожний дзвіночок. Коли щось виходило з-під контролю і вона не мала планів від А до Я, її одразу вибивало з колії — просто на кілометри від нормального життя.

Розділ 5

Наступного дня Герміона з легким похміллям сиділа на роботі (а от це було нелегко), практично потонувши під стосами паперів. Щось у лісі здохло, бо глибини Міністерства неочікувано виплюнули з себе її проєкт мережі бібліотек для маґлонароджених дітей для доопрацювання.

Розділ 12

Люди, які вважали, що Герміона Ґрейнджер завжди дотримується правил, просто не знали про всі ті правила, які вона встановлювала собі сама. І порушувала на кожному кроці. Наприклад, правило триматися подалі від Реґулуса Блека не протрималося і доби.

Розділ 13

Герміона смикала застібку, незручно розташовану збоку сукні. Так, стоп. Бракувало ще порвати перед самісіньким виходом єдину сукню, яка була водночас парадна, проста, зручна і сексі. Подібні сукні не щодня знайдеш. Вона опустила руки і глибоко вдихнула. Вже сама не знала, що її нервує найбільше.

Розділ 14

Герміона відчула себе кулькою, що сумно здулася після дня народження.

— Перепрошую, що завадила! — перелякано вигукнула Асторія і повернулася, щоб іти.

Герміона вже хотіла полегшено зітхнути, але не вийшло.

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики