Lugal
Серіали
18+
Слеш
Хонсу, Джейк Локлі
Максі
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Loftr — людині, яка дала зрозуміти, що якщо ми хочемо власного простору та контенту, то самі повинні його створювати. Саме тому цей фік написаний і дописаний.

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
вт, 01/03/2023 - 18:31
пт, 06/02/2023 - 19:56
1237 хвилин, 36 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Співіснування людини, котра взагалі не мала існувати, та бога, котрий нібито вже давно не існує.

Можна (треба) уявити, що Джейк бігає та вбиває р*сню.

Пролог

Розум Марка Спектора розладнався через страх та біль, яких не здатний був витримати. Сам по собі біль рідко страшний, людина спроможна витримати доволі багато. Страшніше за все — коли той біль завдає рідна людина, яку любиш, якій довіряєш.

Частина V. Маленьке серце

Червоне аварійне світло повзе стінами. Від червоного аварійного світла кров на стінах здається чорною. На підлозі розтікається чорна, наче смола, калюжа — одна, друга, третя… Джейк крокує довгими коридорами, стискає в руках пожежну сокиру, за спиною він полишив простору кімнату.

Частина VI. Жива плямка

У Лондоні Джейк наважується відвідати квартиру Марка та Стівена, бо точно знає — Лейла зараз шукає Марка у Румунії. Він слідкує за її телефоном. Повільно, вона йде по його сліду, намагається вистежити, шукаючи у новинах згадки про масові вбивства.

Частина VIIІ. Божа довіра

Джейк знехотя розплющує очі під наполегливий стукіт у двері його номеру. Усе тіло приємно ниє,  після непомірного навантаження воно нарешті має змогу розслабитися. Він не планував ворушитися приблизно до обіду, чи хоча би до тієї миті, коли Хонсу не вирішить піти.

Частина IX. Дві скалічені дитини

Хонсу більше не ховається, ні за бинтами, ні за білими костюмами. Джейк цілує його руки, обидві без рукавичок. Жорсткі, зсохлі, але вони все ще не втратили своєї тендітності, витонченості. Це не руки воїна.

Частина X. Серце в долонях

Через декілька тижнів вони вертаються до Єгипту. Хонсу з’являється у подобі одразу, не дочекавшись, поки Джейк домовиться з орендодавцем. Джейк дивиться на бога крадькома, роблячи вигляд, що роздивляється своє нове житло.

Епілог

Через півроку вправної служби, чи через два роки, чи через десять… не важливо, скільки минуло часу. Коли Хонсу приходить до нього, Джейк занурює пальці до м’якого пір’ячка на шиї та щасливо усміхається.

    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики