VerbenaA
Аніме
18+
timeisdancing
Робота завершена
https://archiveofou…
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
Немає схованих позначок
сб, 09/02/2023 - 15:30
чт, 01/11/2024 - 00:09
465 хвилин, 22 секунди
1
1
Навіґація

— Дадзай… — Чюїн голос виходить надто тихим і слабким, і навряд чи досягне адресата. Рука тремтяче піднімається, в якійсь ошелешеній спробі зупинити скумбрію. У грудях дико і швидко пульсує паніка, починається гіпервентиляція; дихання поверхневе й швидке.

Щось не так, щось не так…

Дуже боляче, так не повинно бути…

Зір розпливається, а голова напружена й болить від стресу та переживань. Це мука такої сили, що Чюя ледве щось усвідомлює.

Розпливчаста постать Дадзая зникає далеко вдалині.

 

[Опинившись у непростому становищі, Дадзай змушений залишити Чюю після використання «Псування» без ретельного огляду. Але він навіть не здогадується, в якому стані перебував Чюя, коли він пішов.

Горе — хороший вчитель того, як цінувати тих, кого любиш. Коли Дадзай повертає Чюю, то добре використовує засвоєні уроки]

Глава 3

Наступного дня Фукудзава запрошує Дадзая до свого кабінету і каже, що не потрібно робити того, чого Дадзай не хотів би. Втрата перемир’я — це великий удар, але воно не варте того, щоб підтримуватись за рахунок особистої свободи та права вибору.

Глава 4

Дадзай вирішує пожити ще деякий час, адже Ацуші та інші приходили цілий тиждень, залишалися, аби переконатися, що він не завдає собі шкоди, прибирали в кімнаті і змушували їсти.

Вирішує, що поки житиме стільки, скільки зможе витримати, то може піти і з’ясувати правду.

Глава 5

Дадзай ховається в транспортному контейнері на околиці Йокогами. Його розшукує ОДА, і на нього полює Портова мафія. Він дуже часто опиняється за крок від друзів, які набагато кращі в пошуках, ніж мафія. Зрештою, вони одні з найкращих детективів у Йокогамі.

Глава 6

Коли Дадзай розплющує очі серед нічної темряви, то навкруги бачить дерева, що ростуть на тій галявині.

З грудей виривається важке дихання, утворюючи туман у холодному повітрі.

Спрацювало.

Дадзай обертається.

Він там.

Живий.

Глава 7

Коли Дадзай заходить до лазарету, Чюя одягнений в білу сорочку та сірий жилет. Сорочка поцяткована кров’ю, але це зовсім не схоже на образ залитого одягу та рота з шиєю, який переслідував Дадзая місяцями.

Глава 8

Чюя прокидається з вагою на грудях та чимось пухнастим й лоскотливим у роті та на шиї.

Коли він випльовує це і дивиться вниз, спантеличено та сонливо насупившись, усе, що він бачить, — це коричневе, яке незабаром розпізнає як велетенську, повну волосся голову Дадзая.

Глава 9

Вони виконують місію, що вимагає участі Подвійного чорного, і Чюї достатньо почути подробиці про ціль, яку вони переслідують, щоб зрозуміти, що бос цілком сподівається на використання «Псування».

Все приймає неочікуваний поворот, коли з’являється гігантська бомба.

Розділи:
    Вподобайка
    3
    Ставлення автора до критики