Жора Мора
Оріджинали
12+
Слеш
Максі
Чорнокнижники
Міфічні створіння
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
ср, 11/09/2022 - 17:57
нд, 08/13/2023 - 17:24
1552 хвилини, 0 секунд
7
1
2
1
Навіґація

Факультет чорнокнижників та демонології в цьому університеті завжди був моторошним. Але цей учень переплюнув всіх.

Звичайне життя незвичайного студента

Якщо комусь вдається вступити до університету Магічних Мистецтв імені Мерліна, то учні всіляко намагаються розповісти про це всьому світу. Тому що більшої честі ще треба пошукати!

Склеп, торт та війна - взаємопов'язано. Частина 1

Метр Дожар був би спокійнішим у світі дроу, якби не цей учень на останньому ряду, який заснув та бурмотів щось незрозуміле собі під ніс. Скай та Геката, помітивши, на що звернено увагу викладача, одночасно закотили очі: зараз щось почнеться!

В країні Рожевих соплів

Автобус зупинився біля гуртожитку і Апсірт вискочив із нього, доки інші пасажири не розтоптали нещасного студента. Ну ось! Довелося залишити своїх безвідповідальних друзів на два дні.

Спешл. День усіх закоханих

         Бог Кохання завжди зображувався статним молодим хлопцем із прекрасним тілом. Юний бог із золотими кучерями, що відрізняється легкою вітряною поведінкою і дуже цікавою вдачею.

Батьківські збори. Частина 1

Бог Повітря завжди вважався тим, хто дає мудрі поради. Міро сидів навпроти скульптури, але ніякого осяяння не відчув. Ні тобі осяяння, ні натяку долі. Він не був віруючим, чесно кажучи, але іноді приходив до Повітряного бога, оскільки так заповідали предки його раси.

Збори батьків. Частина 2

         Якби всі батьки були такими легкими на підйом! Трістан весь день боявся не сподобатися подружжю Басторі, але зараз його сприймають як свого. Мракс як військовий дав безліч порад, які навіть придворні вчителі ніколи не розповідали.

Душевно

         Поява демона у світі — подія надто грандіозна, щоб залишитись без наслідків. Хочуть того демони чи ні, але від їхнього невміння перебувати в людському середовищі, де вони втрачають свою трансцендентність, темні сили на якийсь час все одно виходять з-під контролю.

Такий як є

         Сіф, як і інші учні, розпочав своє навчання після канікул трохи невпевнено. У тому сенсі, що він прокинувся від будильника… А не від криків демона, духу, лайки, звуків розпачу через зайнятий душ…

Практика. Частина 1

         — Оце круто! Подивися туди! — Апсірт притяг Круела за шкірку. — Ти у списку!

— Агов! Я на це не підписувався! — Круел побачив на дошці оголошень, серед найкращих учнів своє ім’я, і дав диву.

Практика. Частина 2

Автобус приїхав у великий ліс приблизно надвечір, коли багряні сутінки згущалися, а повітря, як належить у лісі, вже похололо. Поки всі виповзли з автобуса, то встигли двічі проклясти свою недалекоглядність, бо ніхто не захопив із собою теплих курток.

    Вподобайка
    6
    Ставлення автора до критики

    Відгуки