«Пірати Карибського моря» (англ. Pirates of the Caribbean) — пригодницька франшиза.

Розпочавшись як серія атракціонів, 2003 року під знайомою назвою вийшла перша частина кіносерії «Прокляття Чорної Перлини» під режисурою Гора Вербінскі. Другу і третю частини було знято методом «бек-ту-бек», тобто одночасно, проте вийшли вони з невеликою перервою (1 рік). Сумарний кошторис цих двох частин став найдорожчим в історії кінематографа на той час. Через чотири роки, у 2011 році виходить наступна частина франшизи — «Пірати Карибського моря: На дивних берегах». У травні 2017 року виходить п’ята частина — «Пірати Карибського моря: Помста Салазара».Показано 1 - 4 зі 4Валентинка з піратського серця

Якби у Джека спитали, що таке кохання, він певен, що… збрехав би, теревенячи якісь нісенітниці про витонченість афластона «Чорної перлини» і пристрасну жагу до вільних морських просторів.

#лфз2022

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Попередження: Текст створено до #лфз2022 по фандому Піратів Карибського моря з оригінальними персонажами, придуманими автором тексту.

Опис: Два кума напились і заблудились на туманній річці.

Теґи

Під чужими вітрилами

4 квітня 1728 року корабель королівського флоту Речі Посполитої вирушив з балтійського порту у далеке плавання аж до Карибського моря. На борту було двоє закоханих — князь Ганнібал та його «права рука» посол Польщі Вілл Ґрем.

Скриня мерця

Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Тоні Старк стояв на носі корабля і ловив поглядом знайомий берег, коли Летючий Голландець піднявся із морських глибин. Здалося, він побачив самотню постать на березі. У нього не виникло навіть сумніву – він відчув, що там, на пустому піщаному пляжі, його чекають.

Теґи
6
Упс.. такого ще не написали.