Ystava
Кросовер
16+
Слеш
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 04/09/2023 - 12:44
нд, 01/21/2024 - 15:15
876 хвилин, 44 секунди
4
2
3
2
Навіґація

Одна маленька хитрість – і прихід до влади Темному Лорду стане напрочуд скрутним. Наслідки, як завжди, на плечах в Обраного, що нічого не підозрює. І Драко Мелфоя, звичайно ж, котрий занадто часто вештається біля Гаррі Поттера.

AU, в якому бідолашному Волдеморту не пощастило з обставинами, але одному з його горокраксів пощастило в іншому.

Розділ 1 — Гаррі Поттер та Райдужний Камінь

Албус Дамблдор облизував крихти цукру з лимонних дольок і уважно розглядав камінь, що лежав на його долоні. Так, це був саме той камінь, що ще добу тому зберігався в сейфі сімсот тринадцять банку Ґрінґотс, а хвилинами пізніше буде захований у дзеркалі Яцрес.

Розділ 3 — Драко Мелфой та проблеми з Поттером (частина 1)

У набитому пасажирами Гоґвортс-експресі не було лишень Гаррі Поттера. Можете бути в цьому впевненими – Драко вже перевіряв. Він міг би, звісно, помітити, що рудого обідранця теж немає, якби міг думати про щось інше, крім хлопчика зі шрамом на лобі.

Розділ 4 — Драко Мелфой та проблеми з Поттером (частина 2)

«Дорогий Томе.

Дякую, що повідомив мені про затишне місце на даху. Тут дуже зручно непомітно пильнувати за Гаррі. Я вже писала тобі про те, який він красень?».

Розділ 5 — Джіні Візлі та зіпсований День Святого Валентина

«Дорогий Томе.

Коли я списала ім’ям Гаррі чотири сторінки, то на мою мантію потекло твоє чорнило. Не хвилюйся, вони потім самі зникли. То ти так плачеш?»

Розділ 6 — Ремус Люпин та чудовиська Гоґвортсу

– Ви нестерпні, не бажаю вас більше слухати! – з цими словами Герміона уткнулася у величезну Жахливу книгу жахіть, стрічка-закладка якої ніби довжелезним язиком намагалася дістатись до волосся дівчини.

Розділ 7 — Гоґвортс та його чудовиська

Люпин майже давиться м’ясною запіканкою, коли Северус добровільно до нього підсідає за обідом. Коли Северус першим розпочинає бесіду запіканка таки йде не в те горло і чоловік заходиться у приступі надсадного кашлю.

Розділ 9 — Драко Мелфой та триклятий Тричаклунський турнір

Ну звісно, що Поттер відмовився. Хто б сумнівався. Як прекрасно! Просто чудово! Неймовірно!

Згоріти від сорому можна.

Розділ 10 — Драко Мелфой та Різдвяний бал

Здається, остання чарчина вогневіскі була зайвою. На ранок голова Сивіли Трелоні була важкою і затуманеною, мов та кришталева куля в її кабінеті. Вона чимчикувала на перший урок зовсім не в гуморі, і все, чого вона зараз жадала — напророкувати комусь страждання і наглу смерть.

Розділ 11 — Драко Мелфой та криза переконань

«З Різдвом, любий Томе!»

Джіні під написом нашвидкуруч намалювала простеньку ялинку. Слова, як і завжди до цього, зникли, але на верхівці намальованої ялинки тепер мерехтіла нерівна чорнильна зірка.

Розділи:
  Вподобайка
  16
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  хліб з маслом …

  Дякую, вам, за цей чудовий фанфік! Останні розділи не покидає бажання скрінити розділи повністю, а не окремі сценки/цитати, щоб потім перечитувати. Просто не можу відірватися від читання, настільки він прекрасний(*T^T) Прохаю вас! Не полишайте його! Чекаю з нетерпінням продовження, і бажаю вам натхнення та всього найліпшого!

  p.s.: помітила деякі помилки, особливо з розділовими знаками, тож радила б звернутися до когось, хто допоміг би їх виправити, або детальніше відредаговувати самим, якщо це через суто неуважність. Також особливо вдячна за слово «взаємини» та влучне їх використання. На жаль зараз мало хто знає різницю, тож я дуже рада, що ви правильно їх уживаєте! Ще раз дякую!