kxsundust
16+
Слеш
Максі
Захищений секс, Кінк на благання, Кінк на похвалу, Ніжний секс, Прелюдія, Дотики, Навчальні заклади, Паління, Пошук себе, Прийняття себе, Проблеми з довірою, Рефлексія, Вихід з нездорових стосунків, Дружба, Духовний зв'язок, Зізнання в коханні, Здорові стосунки, Колишні, Невисловлені почуття, Розвиток стосунків, Романтичні побачення, Сексуальна напруга, Універсали, Флірт, З сюжетом, Панічні атаки, ПТСР, Селфхарм, Синдром відмінника, Суїцидальні думки, Актори театру, Баристи, Учні та студенти
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

присвячую цю роботу собі, бо в найтемніші часи я обрала продовжити боротися.

Немає схованих позначок
ср, 11/09/2022 - 00:09
вт, 05/02/2023 - 15:11
294 хвилини, 10 секунд
2
3
1
Навіґація

Кафе Квазар на морському узбережжі. Двоє, що блукають пітьмою минулого. І двоє, що не повинні були зустрічатися, але у долі свої плани.

Глава 2.

Листопад був найулюбленішим місяцем для Чуї. Не тільки осені — всього року. Він не міг адекватно пояснити, чим саме його приваблювало свинцеве важке небо, що, здавалося, ось-ось рухне на всіх і поховає під собою.

  Примітки
  я не знаю, куди заведе мене ця історія. не знаю і того, для чого вона народилася. ми чимось схожі. :) але я би дуже хотіла поділитися частинкою власної душі зі всіма, хто буде готовий почути її. холодний, недосяжно-прекрасний, надихаючий космос; сіро-блакитне море в листопаді; невідоме кафе на набережній; кохання, що не знає меж і перешкод; і доля, що завжди веде нас до найкращого з фіналів, але не уточнює, яким ми хотіли би бачити сам шлях.
  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики