кардістрі
Фільми
12+
TheHoardingPuffin
https://archiveofou…
Джен
Міні
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 06/28/2022 - 20:48
вт, 07/04/2023 - 00:10
136 хвилин, 30 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Джеку було десять, коли його забрали з рідного дому та віддали у прийомну сім’ю. Джонатан Деніел Атлас ніколи в своєму житті не був Першим. Місіс МакКінні любила імена із сенсом, і це відбилося на її дітях. А Генлі ніколи в житті не спало б на думку, що одного дня вона, виряджена в блискучі костюми, зі скутими наручниками руками, буде виступати перед публікою Лос-Анджелеса.

Або тринадцять історій «за завісою», що відбулися з Вершниками під час того, як вони провертали свої приголомшливі пограбування.

Один

Джеку було десять, коли його забрали з рідного дому та віддали у прийомну сім’ю. Він тоді не розумів, що відбувається. Коли на його порозі з’явились незнайомці та веліли збирати речі й слідувати за ними — він затіяв бійку.

Три

Місіс Аелла МакКінні любила імена із сенсом. Вона провела більшість своєї юності на Гавайських островах, де закохалась у місцеву традицію вигадування нового або пошуку такого імені, що пасувало б дитині. Імені, яке б щось важило.

Шість

— Хлопчина має рацію, — ні сіло ні впало сказав Деніел.

— Га? — Генлі зупинилась, перенесла вагу продуктової сумки на стегно, аби дати відпочинок рукам, а потім повернулась та подивилася на Деніела. — Що ти маєш на увазі?

Сім

Джек був дивним хлопчиною. Він виглядав старшим, аніж повинен виглядати той, кому ледь стукнула двадцятка — якщо, звісно, здогад Мерріта вірний. Зазвичай він весь такий бадьорий, щасливий, щосили насолоджується життям. Та потім однієї миті починає здаватись, ніби він кудись провалюється.

Десять

Джек виглядав жахливо і приховував це вкрай погано. Він тремтів як ненормальний, загорнувшись у сірий флісовий плед, поцяткований білими зірочками — зазвичай цей плед вкривав їх диван, мов пухнастий плащ. Ну або мантія. Деніел не був упевнений, що між ними існує якась різниця.

Тринадцять

Карусель, що оберталась у темряві, була схожа на дивний сяйливий клубок світла, її музика, що віддавала металевим скреготом, звучала моторошно та чужорідно у довколишній тиші. Все це трохи віддавало романами Стівена Кінга.

  Примітки
  Якщо ви бачите це, то, найімовірніше, ви прочитали весь фанфік. Дякую, що присвятили свій час — сподіваюся, він витрачений не дарма і фанфік приніс вам бодай крихту задоволення ❤️ Коли так, то я буду неймовірно вдячна за вподобайку та коментар, а також за поширення серед однодумців цього фанфіка та сайту ФУМ. Популяризуймо укрфанфікшн разом ✨
  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Критик-ор

  Дякую за прекрасний переклад і чудовий смак при виборі робіт! 

  Фанфік справді крутий. Такий собі архів пам’яті, який до цього був прихований від уваги загалу. Всі історії самобутні, але складаються, наче пазлики, в суцільну картину, заповнюючи прогалини канону, або ж просто доповнюють основні події. 

  Та й просто цікава побудова тексту. Мені дуже сподобалося. І велика дяка за майстерний переклад. Дуже легкий для сприйняття, плавно читається, органічне звучання. Цього справді важко досягти при роботі з іноземними текстами. У вас вийшло.