лостя
Відомі люди
16+
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Щасливий фінал
ср, 05/31/2023 - 21:48
чт, 07/20/2023 - 22:08
550 хвилин, 21 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Донхьок розривається від почуттів. Він сердиться на весь світ, розчарований в оточуючих, ненавидить себе за завданий друзям біль і вмирає від безмежного кохання в серці. Він приймає рішення, які йому диктує совість, і своїми руками руйнує власний світ і щастя. Марк обіцяв залишитися з ним до кінця, але Донхьок врятує від бурі і його…

Розділ 1: сльози янгола

Як тільки будівля школи з’являється за деревами, Донхьок розуміє, що шляху назад немає. Йому сімнадцять, життя здається повним прекрасних моментів, хочеться пізнавати великий світ, подорожувати, закохуватися врешті-решт.

Розділ 4: балансуючи над прірвою

Мама вчила Донхьока з дитинства стримувати негативні емоції і не дозволяти їм охопити всього себе, батько ж досі лаяв за невміння мислити тверезо, а не під впливом усіх почуттів, які виникають у душі. Сам Донхьок ніяк не міг збагнути ці настанови дорослих.

Розділ 5: маніфест

Коли батьки поїхали, почувши про вид покарання, Донхьоку було майже прикро. Вони смиренно вислухали всі скарги директора на нього, погодилися з усіма умовами і засуджували сина.

Розділи:
    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики