Satana17
Аніме
16+
Гет
Максі
Запитуйте дозволу

Читачам)

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
пт, 05/26/2023 - 00:25
сб, 05/27/2023 - 18:24
319 хвилин, 46 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

П’ята частина мого тіла завжди шукає на себе пригоди. Найстрашніше, що вона може знайти їх навіть там де їх просто не може бути.

Частина 2

Легкий теплий вітерець розвивав моє і без того сплутане волосся, а хвилі, що розбивалися об ніс корабля, летіли мені прямо в обличчя, ось таке воно місце на носі корабля. Ейс тупо спав. Лише зрідка прокидаючись для того, щоб перевірити, чи не збилися ми з курсу.

 

Частина 3

Ранок наступного дня зустрів мене різкою зміною погоди. Під ковдрою, якою я була вкрита цієї ночі, було прохолодно. Проковтнувши слину, що встигла зібратися в роті, я відчула біль у горлі, що означало лише одне — ще одна ніч в таких умовах і температура мені забезпечена.

 

Частина 5

На острові ми опинилися, коли було вже дуже темно. Ейс освітлював дорогу, а я лише пленталася за ним як курча за куркою.

 

— Я не знаю, що мене сьогодні швидше вб’є: голод чи холод? — сказала я, обіймаючи себе руками і продовжуючи йти слідами Ейса.

 

Розділи:
Теґи
    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики