Павлусь Метелик
Серіали
16+
Слеш
Міді
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 12/26/2022 - 19:32
ср, 12/27/2023 - 12:48
382 хвилини, 1 секунда
16
2
2
1
2
Навіґація

Коли козаки з принцесою Меріам вирушають до Стамбулу, Івана відправляють на навчання до ради характерників.

Розділ 1

”Мамо! – її втомлене обличчя та ніжна усмішка –  нарешті після стількох років Іван бачив їх, міг їх упізнати. Та в його сні мати все така ж далека. Варто лиш дотягнутись – її образ висковзав з рук, як раніше. – Мамо, не йдіть! Благаю! Мамо!” Хотілося плакати.

Розділ 2

– Вовчаро! Прокидайся! – пролунав дзвінкий хлопчачий голос, і коні заіржали з ним хором. Гомін болем відгукнувся в голові. Насилу Іван розплющив очі.

– Чого веселий такий? І де твої роги ? Мамка за вино обламала?

Розділ 3

Першим, кого Іван побачив, як відкрив очі, був Твердислав. Не даремно він його постриг – хоч на людину став схожий. Та від того приємніше на характерника дивитись Іванові не стало. Він сів на лавці. Мокра ганчірка ляпнулася з лоба йому на коліна.

Розділ 5

“Мамо! Мамо, дивись! Я дощ зупинив!” – Івасик біг босоніж по мокрій траві. Усміхався від вуха до вуха. Іван наздоганяв курчаве хлоп’я темною пусткою, де не було ні землі, ні неба. Біг з усіх ніг, та наче стояв на місці. А маленький Івасик кинувся до матінки в обійми.

Розділ 6

Щойно Іван переступив поріг Вогнедарової хати, його оповив густий дим. Він хмарами підіймався від казана, що стояв на підлозі, клубився під низькою стелею. Крізь дим Іван не зразу розгледів сіру постать Нестора. Той сидів долу, сиве волосся закривало обличчя.

Розділ 7

– …І танцюють вони на головах! І ногами ступають по хмарах! – Біля вогнища Іван розповідав козакам про характерників. Слухали, аж ложки до роззявлених ротів забували доснести. Були й ті, хто на його слова лише поблажливо сміялися. То й що, що Іван трохи прикрасив?

  Примітки
  Дякую всім за підтримку коментарями та вподабайками. Ви даєте мені сили та натхнення продовжувати писати ❤
  Вподобайка
  68
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  leloka_na

  Оаооаооа, це неймовірно

  Я так мучалась коли додивилась серіал, бо хотілось побачити все ж логічне продовження історії, але не робіт ні другого сезону не було. Аж тут я натрапила на вас.

  Прочитала всі ваші роботи, і з нетерпінням чекаю на продовження цієї!

  Дуже кортить дізнатися, що ж то таке з Іваном і чому він «привидом» раптом стає.)

  Дякую автору за його працю та бажаю натхнення 

  кролик_з_місяця

  Щтоп, сто ?! Не пам’ятаю, чи було це у серіалі, але як це Мар’яна сестра Івана? Авторе, це, певно, ваша вигадка ಥ⁠‿⁠ಥ Якщо ні то вибачаюсь. Просто трохи впав в осад.

  А початок цікавенький, містично так))) На бога, авторе, не кидайте роботи бо це чи не єдине щастя, побачити продовження історії.🛐

  Дякую за вашу працю ❤️🥺

  mavka_z_lisu

  Дуже цікаве продовження! От наче книжку пишете їй-Богу! До речі, саме так і подумала про Мар’яну та Івана в серіалі. А також побачила у вас тоненький натяк в передбаченнях Рути (чи то може мої вигадки, не знаю, не знаю). Але дуже-дуже чекаю продовження вашої історії! Бажаю успіхів!

  Rinshev

  Прекрасне літературне творіння. Дякую автору за детальне дослідження історії, за деталі та серйозний підхід, який зробив розповідь масимально реалістичною. Я так наче переглянула другий сезон серіалу. Дякую за вашу роботу. Була надзвичайно рада побачити, що роботи по цим двом є і вони чудові. Натхнення вам на наступні історії ❤️