Повернутись до головної сторінки фанфіку: Збірка замальовок (ера мародерів та Гаррі Поттер)

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

коли професор Слизоріг влаштовує у своєму слизоклубі таємного Санту, Лілі впевнена тільки в двох речах: перше – її ім’я попадеться якомусь слизеринцю (бо їх у клубі більшість), друге – наврядчи її очікує милий різдвяний подарунок.

тож, коли вона розкриває подарункову коробку, то налаштовується побачити щось на кшталт щурячої голови, але на її подив там був лише звичайнісінький футляр, в якому лежало перо.

просте біле перо, але з першого погляду можна було сказати - у звичайному магазині таке не купиш. лише з погляду на міцний гострий кінчик було видно, що перо коштує приблизно як комплект шкільної форми Лілі.

це був дуже лаконічний і елегантний подарунок, зважаючи на очікування Лілі, він був взагалі просто прекрасним (але вона все ж таки перевіряє чи перо не зачаровано писати бранні слова замість потрібних записів) (і воно виявилося звичайним, хоч і дуже дорогим, пером)

в Гоґвортсі плітки живуть своїм життям, ширяться з неосяжною швидкістю, зв’язують зовсім не пов’язані події та обростають немислимими подробицями, але Лілі ніколи так і не дізнається, що, на передодні Різдва, в крамниці добрих двадцять хвилин Реґулус обирав колір пера, хоча завжди купляв лише чорні.

    Ставлення автора до критики: Обережне