zen_dik
Оріджинали
18+
Гет
Міді
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 12/10/2022 - 22:51
вт, 05/02/2023 - 23:41
100 хвилин, 25 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Це історія про дівчину, яка не любила та чоловіка , який хотів щоб його любили і саме через це вони обидва втратили життя. 

Заселення

Давно, в одному прекрасному королівстві, жила прекрасна принцесса. Вона була дуже мила та ніжна, і всі її любили. Чудовий початок , правда? Але до лиха він не про мене. Єдине, що спільного між мною та цією принцессою, це те, що ми дівчата. Я груба, зла і завжди роблю все свідомо.

Хто вони?

Прокинулась я через гучний удар чогось важкого об плитку. Я була дуже сердита через те, що мене розбудили, адже я зовсім не виспалась. Мені здалося, що я проспала всього декілька годин, проте на годиннику буде вже за 16.

Прогулянка

Розібравши всі наші речі, ми з Машою вирішили піти прогулятися містом та щось попоїсти, адже в наших шлунках нічого не було ще з 9 години ранку. Одягнувшись і нафарбувавшись, ми взяли трохи грошей і попрямували до дверей.

-О, а ви куди? - розбираючи свої речі, запитує Рома.

Клуб

Вже було темно. Коли ми підходили до клубу, перед моїми очима з’явилася дерев’яна стежка  освітлена неоновими стрічками, які пролягали  до величезної вивіски прямо над проходом до клубу з надписом «Viking».

Перше побачення

У такому режимі пройшов перший місяць літа. Ми ходили вранці на пляж, а ввечері до клубів. Лише за місяць ми встигли обійти всі клуби Сонячного берега. Я вважала, що так пройде весь наш відпочинок, але одного дня мене розбудив грубий чоловічий голос.

Яхта

Коли я зняла пов’язку перед моїми очима з’явився чудовий вид моря, хвиль, що врізалися в хвилеріз, сонця, яке відразу засліпило мене і прекрасного чоловіка в чорному смокінгу з таким же чорним метеликом на шиї.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики