Anni Kityk
Серіали
12+
Слеш
Міні
Згадки вбивств, Укрреал
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
пн, 09/19/2022 - 21:54
вт, 10/31/2023 - 19:10
125 хвилин, 1 секунда
8
1
Навіґація

Ганнібал просто ненавидить ходити до одного зі своїх пацієнтів додому. Його дратує сам пацієнт, цей підйом крутим схилом та вулиця, названа на честь росіянина. Та що як у нього з’явиться причина навідуватися туди частіше?

Знайомтеся, Вілл: гавкає та не кусається

Ганнібал розплющив очі, але не певен був, що прокинувся. Високі вікна ніби заслали ззовні білим полотном, інакше як пояснити те, що він не бачив навіть сусіднього будинку?

Ваш черговий мозкоправ

Ранок наступного дня різко контрастував із попереднім. Настільки різко, що Ганнібал, знявши маску для сну, змушений був одразу вдягнути її назад, ховаючи очі від сонця, що заливало спальню косими променями.

Чернівецький різник

Під колесами мирно гуділа бруківка, а на фоні грала приглушена клясична музика. Попри те, що психіятрові треба було ще дещо владнати, він із надією дивився у майбутнє, тим більше, що від нього зараз відділяло лише декілька годин до зборів ОСББ будинку Франкліна.

Яке незвичне ім’я для собаки

Дорога до психіятрині, як і зазвичай, займала більше часу, аніж до Франкліна, тож Ганнібал плянував узяти із собою Вілла і прогулятися пішки, тим більше, що погода була чудовою: легка хмарність із приємним вітерцем.

    Вподобайка
    8
    Ставлення автора до критики

    Відгуки