Їжак Шедов (яп. シャドウ・ザ・ヘッジホッグ Сядо: дза Хедзіхоггуангл. Shadow the Hedgehog) персонаж серії ігор Sonic the Hedgehog, створений студією Sonic Team, що належить компанії Sega.

Шедов - чорний антропоморфний їжак, створений Sega як протилежність протагоністу серії їжаку Соніку. Ідея створення персонажа прийшла під час розробки Sonic Adventure 2. За підсумками кількох обговорень було вирішено зробити основною темою гри протистояння між добром та злом. Спеціально для платформера розробники створили двох нових персонажів для «темної» сторони: їжака Шедов і кажанихи Руж. Характер їжака та його загальний задум належали геймдизайнеру Такаші Іїдзуці, тоді як за зовнішній вигляд відповідав художник Юджі Уекава. Крім можливості пересуватися з надзвуковою швидкістю, Шедов має прийом chaos control, завдяки якому він може переміщатися в часі та просторі за допомогою Ізумруду Хаосу.Показано 1 - 1 зі 1Інстинкт виживання

Приховані мітки

Захопивши клаптик північноамериканського материка, Доктор Роботнік за допомогою Смарагдів Хаосу зміг прибрати владу до своїх рук та занурив новостворену імперію в епоху цифрових технологій, які майже витіснили людське існування.

2
Упс.. такого ще не написали.