the_beth
Книги
0+
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 09/20/2022 - 21:53
вт, 04/25/2023 - 23:02
288 хвилин, 9 секунд
10
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Після довгих років відсутності, Драко повертається до Англії, працювати за запрошенням у Відділ Таємниць. Він живе спокійне самітне життя, аж поки в його магічному поселенні не стається загадкове викрадення.

написано на осінній виклик #HappyBirthdayTom від телеграм-каналу Драрріманія
(https://t.me/drarrimania)

 

 

Розділ перший 

Після гамірних та дратівливих буднів, Драко фізично відчував, наскільки сильно він потребує спокійного вихідного, під час якого він не матиме жодної потреби контактувати із зовнішнім світом.

Розділ другий

Від чогось, заповнення документів та звітів вдома, займало достобіса часу. Усі вихідні на них пішли. Хоч Драко й витратив учора повноцінний вечір виключно на особисту документацію, це його не врятувало від вагомого стосу папірців для відділу на робочому столі сьогодні зранку.

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Wsiaka

  Оооу!!! Детектив!!! ? Аврор Поттер?

  Якийсь мені підозрілий Поттер? 

  Але побачимо-побачимо) Дякую за інтригуючий початок. Діалоги, атмосфера — все прекрасно! Ну і розмір має значення))) Дякую за таку велику главу— це багато праці❤️ Чекаю на продовження! 

  Wsiaka

  Прочитала третій та третій з половиною розділ😏 Хочу привітати авторку з враженням, яке справляє робота, — враження від справжньої книги, бо це точно не фанфік. Ретельно пропрацьовані декорації та другорядні герої роблять історію справжньою, легко уявити задимлений кабінет співпраці між відділами, переповнений вестибюль і Ера серед натовпу, здригнутися разом із Драко від пропозиції відпустити волосся)). Блукання Драко у темряві актуальне, як ніколи( 

  Нарешті я зрозуміла усі ті пости щодо когось, хто розглядає картину. Цікаво, що ж там у ній за таємниця. Введено стільки натяків, які поки що незрозумілі, що я уявляю в тебе десь дошку з підозрюваними, як у детективних фільмах. 

  Окремо дякую за четвертий розділ, закоханий Гаррі — то наше все🥰 

  the_beth

  Це не відгук, а пластир на ранку. 
  Я та всі другорядні персонажі дуже вдячні за такі порівняння та приємні слова. Хєхє, ой та там такі схеми та таблиці у мене в записнику, що я й сама їх 3 рази переписувала, щоб не заблукати.

  Закоханий Гаррі - моя особиста відрада. 

  Дякую велике, що коментуєш та читаєш ♥