кардістрі
julyallee
Відомі люди
18+
Angels_Larry
В процесі написання
https://www.wattpad…
Слеш
Максі
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

ларрієс

Немає схованих позначок
пн, 06/27/2022 - 00:09
ср, 01/17/2024 - 12:10
816 хвилин, 25 секунд
12
1
Навіґація

Мені подобалося моє шаблонне життя. А він прийшов і все зруйнував.

Передмова

У кожного з нас є минуле і є сьогодення. А от своє майбутнє декотрим людям доводиться виборювати. Бо життя — це щоденний поєдинок, побоїще, у якому немає наперед визначених переможців та переможених. І часом, коли ми починаємо падати, біля нас опиняється хтось, хто встигає нас впіймати.

Вступ

Я — живий шаблон досконалого життя. Двадцятиоднорічний багатий синочок грошовитих батьків. Завжди в оточенні друзів та дівчат, котрі мало під ноги не стеляться. Хлопець з прекрасною шкільною освітою та наперед розпланованою долею.

Том 1. Розділ 1

Зигмунд Фройд говорив: «Хочеш витерпіти життя, то готуйся прийняти смерть». І я з ним не згоден. Він помиляється. Я прийняв смерть, однак життя для мене все таке ж нестерпне.
(с) Гаррі

Том 1. Розділ 2

Махатма Ганді свого часу зауважив: «Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як ця нація ставиться до тварин». Ця нація — ница й деградована. Мене від неї нудить.
(с) Гаррі.

 

✉ Я:
66.

Том 1. Розділ 3

Скільки я себе пам’ятаю, у мене завжди була ця потреба розширювати власні кордони, байдуже, кордони це розуму чи тіла. Мені просто треба розуміти, що я нікому не потрібен. Мені треба відчувати небезпеку, аби знати, що я все ще існую.

Том 1. Щоденник Гаррі

Любий Щоденнику,

Залишилося тридцять чотири дні. 

В мене їде дах, я божеволію. Не можу перестати уявляти його руки на ній. Як він торкається її, як пестить її, як цілує. Як займається з нею коханням. Мене зараз знудить.

Том 1. Розділ 7

Артур Кестлер писав: «У страждань є свої  кордони, у страху їх немає». Але не боятися страждань — найгірше, що може бути, бо без страху кордони стираються. Я ніколи не боявся сраждань.
(с) Гаррі

Том 2. Розділ 1

«Нестача — руйнівне почуття. Нестача розчавлює вас зсередини, вивертає нутрощі й роздирає серце. А найболючіше те, що серце, хоч і роздерте на клапті, однаково продовжує битися».
Гаррі

 

  Примітки
  * Якщо ви бачите це, то, найімовірніше, ви прочитали весь фанфік. Дякую, що присвятили свій час — сподіваюся, він витрачений не дарма і фанфік приніс вам бодай крихту задоволення ❤️ Коли так, то я буду неймовірно вдячна за вподобайку та коментар, а також за поширення серед однодумців цього фанфіка та сайту ФУМ. Популяризуймо укрфанфікшн разом ✨
  * Цікавий факт: Дозволу на публікацію фанфіка на фікбуці авторка не давала, адже вона дозволяє публікувати переклади лише на сайтах, захищених від копіювання. Нуль днів, коли росня нічого не вкрала.
  Вподобайка
  27
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  julyallee

  Я хочу тобі сказати величезне дякую за цей нереальний переклад!! І побажати терпіння і сил в перекладі подальших глав, я вірю, що в тебе все вийде! 
  Я буду чекати на подальші глави з нетерпінням <3 

  pushy_gey_lubov

  Пам’ятаю, як читала це самі знаєте де, купу років тому… 

  Схоже, прийшов час виправляти помилки минулого, та перечитати українською❤

  Дуже Вам дякую, бажаю багато сил та натхнення для перекладу) Постараюсь слідкувати за оновленнями та підтримувати Вас❤

  Livasa_sid

  Нарешті можу залишити відгук! Бо через довбані атаки на сайт не встигла, а сумління гризло)))

  Крута робота! Одним махом проковтнула всі наявні розділи й, каюсь, навіть хотіла перейти за посинанням та прочитати продовження в оригіналі. Але ні, то вже втратиться вся атмосфера, адже початково я закохалася саме в цей переклад. Тож буду вірно чекати тут. А чекати дійсно є чого! 

  Як же мені подобається їхня динаміка спілкування як онлайн, так і в реалі, та цей «трикутних». Дуже крута фішка з відліком. Інтригує та задає тон. Ну і самі герої неймовірно цікаві та складні, кожен по-своєму. 

  Дякую! Переклад просто золото. Адаптація, підбір та гра слів - шик. Дуже легко читається! Таке красиве рівне звучання. Справжня професійна робота з творчим підходом до діла. 

  кардістрі

  Livasa_sid, Ваууу! Боже, який крутий і який розгорнутий відгук! Я трошки в шоці, але в дуже-дуже приємному. Дякую, що присвятили свій час і прочитанню, і коментарю — я справді вдячна, ви підняли мій настрій після довгої відсутності світла в хаті))) І я дуже щаслива, що вам сподобався мій пепеклад і фанфік загалом. Історія там досить довга, перекладене — десь певно її десята частина. Вззаємодії персонажів буде ще багато-пребагато 🙃 Сподіваюсь, вам сподобається продовження.