Lin Harit
Відомі люди
12+
Інші види стосунків
K-pop » Stray Kids
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 04/30/2023 - 19:24
пн, 11/27/2023 - 19:05
202 хвилини, 27 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Їхній світ влаштований трохи по іншому ніж людський….

- Ви ж не вірите мені так?,- очі хлопця наповнились слізьми. Він не очікував почути таке від найдорожчих людей, які були в його житті,- Джинні…Прошу, повір мені, та схаменись. Заради нашої ж дружби. Лікс, скажи хоч щось. Ти ж був на моїй стороні,- Мінхо почав повзти назад від Джинні, який все ближче і ближче підходив до хлопця. Його блакитні очі перетворились в чорний. Вени на руках стали ідентичні очам та почали вздуватись. Чорний довгий плащ став розвиватись від сильного вітру, який з’явився непомітно звідки. Старший Лі вже не стримував свої сльози. Хлопець одне що й робив, що переводив погляд на Фелікса та Хвана. 

- Ти зрадник, Лі. Ти знищив мене. Ти зробив мене таким,- брати Лі переглянулись поглядами. Щось тут не так. Все дуже дивно. Вони не впізнають його голос, його погляд. 

- Але….це не ти, Хьонджін….

не дай болю оволодіти тобою...

Їхній світ влаштований трохи по іншому ніж людський. Тут є певні правила яких потрібно притримуватись: нікому не розкривати хто ти є насправді; не показувати свою магію звичайним людям без потреби, і останнє, головне правило: нікому не довіряти.

страх і ризик

Хьонні винирнув з пекельно гарячої води, тримаючись руками за ванну. Хлопець почав розтирати руками своє тіло, яке покрилось мурашками від мимовільного холоду, який йшов з кімнати.

день, коли ми зустрілись вдруге...

- Мінхо?,- здивовано запитала постать навпроти.

 

- Чан?,- так само здивовано запитав Лі.

 

Хьонні та Юрі невільно вийшли з-за спини Мінхо, нервово видихаючи повітря. Хлопець з темним волоссям відразу помітив голову блондина.

 

    Вподобайка
    3
    Ставлення автора до критики