Сметанка
Фільми
16+
Джен
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
чт, 12/08/2022 - 19:18
пт, 08/04/2023 - 14:51
502 хвилини, 3 секунди
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Алокар – планета у системі Таркар, мальовнича, з теплим кліматом та переважно рівнинним ландшафтом. Роками алокаріанці дотримувалися нейтралітету, однак раптово приземлився імперський корабель. Що шукає Імперія на Алокарі?

Глава 2 Знайомство

Богано. Ступили наші ноги на цю землю з вологим чавкотом чоботів. Там, де ми висадилися, ландшафт, без жодного деревця, здавався мені равнинним, однак Сен сказав мені, що це далеко не так. Виявляється, ці всі равнини це плато з дірками та глибокими проваллями.

Глава 4 Зміни

Через місяць

Концентрація та спокій. Вдих і видих. Сила довкола мене і в мені. Ноги не торкаються землі, однак мені не страшно. Енергія проходить крізь мене, кожна її ниточка, ніби десятки рук разом, що тримають мене.

Глава 5 Цитадель

Прийшла до тями. Тіло болить, ніби сотні голок заходять під шкіру. Потрошку можу рухатися все більше і більше. Долоні повністю вкриті скоринкою з крові.Мертве біле світіння тутешніх ламп, сірі металеві стіни. Знайома обстановка імперського тюремного відсіку. Зібралася з силами і сіла.

Глава 6 Сміливість

…Вітрила наповнюються сонячним вітром та старий добрий вітрильник відносить нас у космічну безодню різноманітних нових пригод, що так і чатують на нас серед мільйонів зірок.

  Вподобайка
  12
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  AOLIC

  Підіймаємо активність. Читати приємно. Поки написано не так багато, щоб сказати щось особливе та дати розгорнуту думку, але йде непогано. Єдине, що потребує вичитки, бо є помилки, які повторюються. Наприклад замість літери «л» - «р». Ну і лайк, звісно, стоїть.

  Бог кукурудзи Ах-Мун

  Поки прочитав 2 глави, і історія мене зацікавила) легко уявити собі серіал в анімації Війн Клонів або Бракованих на основі вашого оповідання, і я вважаю це чудово, тому що текст достатньо динамічний для цього) 

  Планета і раса головної героїні авторські? А то я щось таких не пригадую🤔

  Дякую вам за цю роботу, згодом я її обов’язково дочитаю)