Breendy
Rin_Okita
Серіали
18+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Еротичні сни
ср, 07/06/2022 - 12:22
чт, 04/06/2023 - 03:35
119 хвилин, 54 секунди
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Ще за життя Боббі левіафани не спалили його дім. Рік тому Дін Вінчестер повернувся з Чистилища і вони з Семом поселилися в домі їх названого батька. На братів не звалилась демонічна скрижаль, Кевін повернувся до нормального життя, а брати до полювання. Їм ще не відомо про те, що вони будуть намагатися закрити ворота до пекла, проте Наомі, яка повертає Кастіеля із Чистилища, вже про все знає і приставляє шпигувати за Семом та Діном, щоб той навів їх на скрижаль демонів. Та одного дня на порозі дому на автозвалищі з’являється темноволоса дівчина. З цього і починається наша історія. 

2. Кому можна вірити?

– Тобто ти хочеш сказати, що вона… донька Боббі?

Високий хлопець з темним хвилястим волоссям до плечей перебував у розгубленості від новини, що у їхнього “батька” була донька. Емоції старшого брата суттєво не відрізнялися, хіба що його недовіра до цієї історії була більшою.

3. В лікарні

Лікарня пропахла ліками, гумовими рукавичками, дезінфікуючими засобами і старим папером. Відділення амбулаторії, де Хізер доведеться провести найближчі дві години, було майже порожнім.

4. Правда в усій своїй красі

Хізер метушилася на кухні над чаєм і перекусом, поки брати засіли в дальній кімнаті, щось обговорюючи. Дін умостився в кріслі. Поруч на журнальному столику, стояла аптечка. Старший орудував ниткою з голкою, зашиваючи криваві рани на підтягнутому торсі.

5. Ангельське пророцтво

Хізер не знала, як довго вона йшла – довго і так швидко, ніби боялась, що її наздоженуть – дорогою в невідомому напрямку. Може годину, може менше або більше. Коли вона дісталася до придорожнього мотелю, годинник на стійці реєстрації показував о пів на четверту ночі.

  Примітки
  Ну, ми старалися ??✌️
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  міжгалактична …

  ну, що я можу написати…. мене не перестають дивувати наші автори. кожна робота, яку я починаю читати на цьому сайті, приємно мене вражає. теж саме можу сказати і про цей фанфік. мені імпанує стиль, ідея та прописання персонажів. дуже круто!! я сподіваюсь, що вихід глав буде продовжуватись, бо мені цікаво, що буде далі.

  бажаю вам натхнення!!