«Хроніки Нарнії» (англ. The Chronicles of Narnia) — цикл із семи дитячих фентезійних книг, написаних Клайвом Стейплзом Льюїсом. В них розповідається про пригоди дітей у казковій країні під назвою Нарнія, де тварини можуть говорити, магія нікого не дивує, а добро бореться зі злом. Хроніки Нарнії вміщують багато натяків на християнські ідеї в доступному для юного читача вигляді. На додаток до християнських тем, Льюїс брав персонажів з грецької і римської міфології і традиційних британських та ірландських казок.Показано 1 - 4 зі 4Інструкція для перебіжчика, або як не нажити проблем в Нарнії

Сім’я Мародерів, як славнозвісна команда кока-кола – й дня без прикола не протягнуть. Не встигли оговтатися після війни, як хлопці знову в якусь сраку залізли!! І не самі ж, а з допомогою до хріна лисого шановного Албуса Дамблдора.

Це не клопи

AngelCuttingOnions
Робота завершена
https://archiveofou…
Драма
Селфхарм
Заборонено

Мозок Юстаса постраждав від того, що він був драконом.

Прізвиська

aurics
Робота завершена
https://archiveofou…
Флаф
Заборонено

Едмунд не знає, що робити з новою звичкою Каспіана. Але він точно знає, що вона йому дуже подобається.

4

Ти не такий, як я очікував

Едмунд Певенсі народжується без мітки соулмейта, і з роками він все більше переконується, що ніколи її не отримає. Принц Каспіан народжується з ім’ям короля Едмунда Справедливого на передпліччі і твердо вірить, що його споріднена душа померла багато століть тому.