харвелл
Кросовер
16+
Гет
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Цим чудовим фанхатам і всим, хто зацікавиться цією писаниною<3

Немає схованих позначок
сб, 04/15/2023 - 20:33
сб, 04/15/2023 - 22:42
3 хвилини, 50 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Сім’я Мародерів, як славнозвісна команда кока-кола – й дня без прикола не протягнуть. Не встигли оговтатися після війни, як хлопці знову в якусь сраку залізли!! І не самі ж, а з допомогою до хріна лисого шановного Албуса Дамблдора. Низький тобі уклін, бородань, що дав нам відпочити, сказав куди ці довбопридурки поділися, висвітлив всі деталі і пояснив ЯКОГО ЧОРТА ФРЕЯ З ВІВІ ОПИНИЛИСЯ В ІНШОМУ СВІТІ!!! Весело, нічого не скажеш.

Упс... Ще не опубліковано жодного розділу. Можливо автор тільки анонсує твір, або приховав його від читачів
Розділи:
  Примітки
  Я не суперписьменниця і скоріше роблю це для себе, тому якщо Ви чекаєте неймовірного екшену, до біса гарних описів і блабла, вам не сюди) Тут скоріше будуть дурненькі жартики в перемішку з матюкливими слівцями коли треба і не треба, тому якщо Ви хочете посміятися - велкам! Але, сюжет теж буде, я ж це не заради хіхоньок з хаханьками написала (можливо).

  Що до таймлайну, битва за Гоґвортс відбулась теж 2 травня, але в 1980 році, дія починається через деякий час після неї. Володька здох і ніякої загрози більше не несе.

  Я буду намагатися викладати розділи не дуже рідко, але стабільність це діаметрально протилежне мені поняття, тож не буду нічого обіцяти. Але якщо Вам це дійсно сподобається і Ви залишатимете коментарі, я буду надзвичайно щаслива!!<3

  Прототипи головних героїнь:
  Фрейдіс Астор (Кейлі Брайант):
  https://www.hawtcelebs.com/wp-content/uploads/2022/08/kaylee-bryant-at-a-photoshoot-2022-10.jpg

  Вів'єн Поттер (Даніель Роуз Рассел):
  https://static.wikia.nocookie.net/alex-gilbert-series/images/a/a3/Gwegw4hng4w3ihno4gh.jpg/revision/latest?cb=20210817044730

  P.s я трохи дід, і не до кінця розібралась з сайтом, вибайте🥲
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики