Alex Onyshchenko
Серіали
18+
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
нд, 03/26/2023 - 04:38
ср, 08/23/2023 - 22:31
137 хвилин, 45 секунд
5
1
1
Навіґація

Минуло не так багато часу від «невдалого» Армагедону. Життя в лондонському Сохо текло невплинно, проте спокійно. Однак, янголу і демону, які нарешті стали більше ніж друзями, захотілося влаштувати собі медовий місяць. Знали б законахі, де вони опиняться і до чого це призведе…!

Розділ 2

           Перед очима потемніло, тіло ніби видовжилося, а тоді розірвалося на незлічені атоми, що зі швидкістю світла неслися крізь якийсь безформний позачасовий простір. Тому сказати, скільки насправді тривала «мандрівка» (декілька мілісекунд, хвилин чи, може, десятиліть) було неможливо.

  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  золота.дитина

  що буде якщо додати хороше написання, улюблених героїв, та одне з найулюбленіших міст України і впринципі світу?? ось вам відповідь - цей твір! дякую автору за орігінальність та гарний текст!!! так і уявляю як вони по дерибасівській гуляють)) дякую вам і наснаги на наступні глави, буду чекати з нетерпінням!

  Kut

  Вітаю!

  Як читацький читач, хочу сказати, що цей текст перенасичений зворотами та описами. Через це мені дуже важко зосередитися на подіях, що описані. Здавалося б, улюблені герої, Одеса… чого ще треба?) Але звороти у кожному першому-другому реченні не дають пірнути у сюжет 😶