цукорова фея
Оріджинали
12+
Фем-слеш
Міні
Щоденники
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

присвячую цю роботу своїй дівчині, люблю тебе сонечко

дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
пн, 01/30/2023 - 02:02
вт, 04/18/2023 - 21:31
21 хвилина, 4 секунди
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Життя. Зародження кохання. Довіра та любов

Повний текст

    Чи вірите ви у споріднені душі? Душі, що притягуються одна до одної, наче магнітом, поряд з нею ви відчуваєте спокій, безпеку та комфорт. Я вірю. Бо зустріла її. Кохання с першого погляду. Так, можливо це звучить смішно.

Розділи:
  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Пляшка Брому

  Дякую авторові, ви написали дуже милу, дуже ліричну та якусь дуже щемливо-особисту роботу, через яку читач ніби зазирає у один день закоханої пари та проживає цей день разом із нею. Персонажами проникаєшся дуже швидко, хотілося б у майбутньому побачити ще історій про цих дівчат, наприклад, таке ж щемливе і миле максі про історію знайомства чи про облаштування сумісного житла.

  Malefica Yana

  Читаю і ніби сама стаю героїнею, настільки гарно написано. Здавалося, ніби все це переживаю та відчуваю саме я, на кілька хвилин забулося існування іншого світу. Така прекрасна історія і, наскільки я зрозуміла, на основі реальних подій, тому якщо це так, то я дуже рада за Вас! Дякую за цю прекрасну роботу ❤️ Бажаю щастя, побільше кохання та натхнення!!!

  Квітка_Папороті

  Дуже тепла історія, після прочитання якої захотілося й собі, як і героїні, зустріти таку людину. Відчувається, що все описано правдиво, як і в житті, коли ти тільки починаєш пізнавати іншого/іншу, як ви стаєте ближчими, і закоханість переростає в кохання. Дякую, що поділилися цією історією. Бажаю успіхів у творчості і натхнення! 

  промінець

  Під час прочитання складається враження, ніби я сама спостерігаю за цією милою історією. Дуже гарна і комфортна робота, вона ніби огортає тебе теплою ковдрою. З кожним речення я все більше захоплююсь цією роботою, тому у майбутньому буду повертатись до неї ще не раз. 
  Дякую вам!!