Etters
Оріджинали
16+
Слеш
Міді
Магія, Інші світи
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
ср, 01/18/2023 - 19:45
сб, 04/27/2024 - 12:16
364 хвилини, 37 секунд
1
Навіґація
 

Опинившись на межі життя і смерті, Ґреґ мав честь переговорити з істотою, підозріло схожою на богиню смерті — Наксу. Та попросила принести душу «матері», яка втекла в інший світ від смерті. А якщо він цього не зробить, то Накса передчасно забере всіх, кого він любить.

Пролог. Початок щоденника

Дідусь Лі завжди рекомендував нам, своїм нащадкам, заводити персональні щоденники, адже Благословення порожнечі додає тільки додаткові тисячі років життя та можливість маніпулювати простором, але геть не додає пам’яті.

І. Прихід Накси

—…Після того як шестеро богів пали жертвами іншовимірної скверни, залишилась одна Накса. Після їх смерті, та смерті всього живого і неживого відповідно, вона стала наймогутнішою істотою в усьому світі…

IV. Гаряча зустріч

Так зване село виявилося містечком з більш серйозними стінами — кам’яними, високими, не те що якийсь кривий паркан з кілків. Охоронці воріт також виявилися більш прискіпливими.

V. Угода

Закінчивши з розстановкою мертвих лицарів, Кай присів закурити. Вони таки десь помились… Наче в підтвердження цього сумного факту, він відчув наближення місцевого «світла», і був вимушений глибше заховатися в проході.

VI. Потрійне потрясіння

Ен рішуче ступили в приміщення та окинули його поглядом. Неохайно закинуті на полиці різноманітні предмети зі слабкою аурою. Химерні гірлянди павутини та стрічок звисали обабіч великого вікна біля входу.

  Примітки
  Авторка обкладинки: linsan250 (https://twitter.com/linsan250)
  Бета: Заступниця Бога (https://twitter.com/kanadenka)
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики