lizzyxme
Книги
12+
Гет
ОЖП/Фред Візлі
Драбл
ОЖП
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

коханому Фреду Візлі

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
чт, 01/12/2023 - 18:54
чт, 12/28/2023 - 02:50
144 хвилини, 45 секунд
1
Навіґація

збірка коротких нарисів про те, як я бачу життя з близнюками

! драбли не пов‘язані поміж собою !

Мій улюблений смак

 Це був, здавалося б, звичайний суботній ранок. Більшість учні готувалися до сьогоднішнього походу до Хогсміду або просто відпочивали у гостинних своїх факультетів. Але для тебе воно пройшло не дуже звичайним. Почнемо з того, що більшу частину цього ранку ти як завжди проспала.

Практика без теорії цінніша, ніж теорія без практики

 Гроза. Нічне небо заливалося світлом на кілька секунд і знову темрява. Але це світло не давало надію. За ним ішов лише страх. Це була одна з найжахливіших ночей. Ти не знала, чому так боялася грози, і що в ній лякало тебе більше: сама блискавка або грім, що йде слідом за нею.

Сніговик на нас чекає

 П’ятниця. Тобі так не хотілося нікуди вставати, йти на якісь уроки, навчатись весь день, та й взагалі відкривати очі. Якби ж можна було пропустити цей день і якнайшвидше перейти до вихідного. Це був передостанній тиждень осені. У кімнаті було неймовірно тихо, що здавалося дивним.

Факультет для нас

 Черговий вечір у вітальні Ґрифіндора. Хоч ти й навчалася на іншому факультеті, ця вітальня стала тобі рідною. Тут ти часто проводила час із дорогими тобі людьми – з близнюками. Здавалося б, що Когтевранка робить у вітальні Гріфіндора? Як вона туди потрапила? Що відбувається? Все дуже просто!

Твій «щасливий» день

 Середа. Складно було обґрунтувати таку, здавалося, безпідставну ненависть до цього дня тижня з твого боку, але він явно був тобі не до душі. Подібна неприязнь виникла лише цього навчального року. Щотижня хотілося мати можливість заснути у вівторок і прокинутися у четвер.

    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики