Ґotemo Ślimak Dmytro
Оріджинали
16+
Змішані
гг Дмитро і Софія. Матеріалознавець Федорович і його кохана Ірина. Подруга Софії Катерина. Мафіознік Білґороду Стельмах і малорос Кирило.
Міді
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Реальній людині Софії.

Немає схованих позначок
пт, 11/25/2022 - 03:53
пн, 06/12/2023 - 23:44
95 хвилин, 26 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Історія про життя дівчини в окупації паралельно з часом після перемоги в Дніпрі зі своїм хлопцем.


  • Автор активно засуджує гомофобію, сексизм, наркотичні речовини, куріння, надмірне вживання алкогольних напоїв, ґердерні стереотипи, транфобію, домашнє та сексуальне насилля, вторгнення росіян на територію України, московську пропаґанду, життя у неволі. 
  • Іноді фанфік може продовжувати комікс, що намальований художником-автором фф. Комікс можна знайти в Твіттері, посилання на котрий Ви можете знайти на цьому профілі.

Частина №1.— Вокзал.

   Незабаром почнеться зима але вже сіє білий сніг у рідне місто. поні кожного дня займаються справами, що прописали на папері та у бланках з пошуку працівників роботодавці. Їде потяг, розганяє перед собою падаючий сніг, гудить та вже знижує швидкість.

Частина №2.— Полонини.

   Рідне серцю сіре, радянське місто зі звичними мені вже різними людьми. В цій квартирі я прожила все своє життя та завжди виходила на саме цю вулицю до цієї крамниці через невеличку стежку між будівлями з чотирма поверхами.

Частина №3.— Вітер.

     Сніжинки летять у його лице і роз’їдають своїм холодом шкіру. Ранок, сиві від льоду на гілках обрізані дерева становлять загрозу скидання на хлопця своїх уламкових бомб, а з дахів багатоповерхівок може здійснитись сніжний авіаудар.

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики